Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2019, 15:31

autor: Vergil

Star Wars Battlefront 2 otrzyma nowy tryb single player i ogromną mapę

Firma Electronic Arts podzieliła się planami rozwoju gry Star Wars: Battlefront II na najbliższe miesiące. Dzieło studia DICE otrzyma między innymi dwa nowe tryby gry, w tym jeden stworzony z myślą o graczach preferujących samotną zabawę.

Pomimo że od premiery gry Star Wars: Battlefront II mija już drugi rok, firma Electronic Arts nie zamierza składać broni i zaprezentowała harmonogram aktualizacji tej produkcji na najbliższe miesiące. Prym wiodą w nim dwa nowe warianty rozgrywki, a także zawartość z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie, którym poniżej poświęcamy więcej miejsca. Oprócz tego jednak na „rozkładzie jazdy” znalazły się nowe mapy (czyli Venator i Dreadnought, które zadebiutują jeszcze w tym miesiącu, oraz Felucja przygotowywana na wrzesień), jednostki wsparcia (jak wrześniowy Clone Commando), możliwość odradzania się przy stanowiskach dowodzenia, a także specjalne wydarzenie.

Nowy harmonogram aktualizacji drugiego Battlefronta w całej okazałości. - Star Wars Battlefront 2 otrzyma nowy tryb single player i ogromną mapę - wiadomość - 2019-08-22
Nowy harmonogram aktualizacji drugiego Battlefronta w całej okazałości.

Kooperacja i Szybka Akcja, czyli nowe tryby

Pierwszym z nowych trybów gry, które we wrześniu trafią do Star Wars: Battlefront II, jest co-op, gdzie czteroosobowe zespoły będą wykonywać rozmaite zadania dla Republiki Galaktycznej lub Sojuszu Separatystów. Misje pozwolą im wziąć udział w bitwach na dużą skalę, toczonych na planetach: Kashyyyk, Kamino, Naboo, Felucja oraz Geonosis.

Drugim wariantem rozgrywki, nad którym pracują twórcy, jest Szybka Akcja. Tryb budzący skojarzenia z Battlefrontami od Pandemic Studios jest tworzony z myślą o samotnikach. Ma on czerpać z fazy walki lądowej z modułu Supremacja, a zabawa, polegająca na przechwytywaniu stanowisk dowodzenia, będzie się w nim toczyć na tych samych planetach, na których zostaną osadzone misje kooperacyjne. Z multiplayera twórcy „pożyczą” też możliwość wyboru klasy postaci i wykorzystania pojazdów na polu bitwy.

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Dodatkowa zawartość zaczerpnięta z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie jest obecnie owiana tajemnicą. Wydawca ograniczył się tylko do zapewnień o „ekscytacji” tym, co dla nas przygotował, oraz obietnicy, że podzieli się konkretami na ten temat tak szybko, jak będzie to możliwe.

Wrześniowa aktualizacja gry Star Wars: Battlefront II ma skłonić do powrotu osoby preferujące zabawę w pojedynkę. - Star Wars Battlefront 2 otrzyma nowy tryb single player i ogromną mapę - wiadomość - 2019-08-22
Wrześniowa aktualizacja gry Star Wars: Battlefront II ma skłonić do powrotu osoby preferujące zabawę w pojedynkę.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars: Battlefront II
  2. Recenzja gry Star Wars: Battlefront II – blasterem w stopę
  3. Poradnik do gry Star Wars: Battlefront II

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II