Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 maja 2022, 21:31

autor: Edyta Jastrzębska

Star Wars: Andor na pierwszym zwiastunie ujawniającym datę premiery

Star Wars: Andor doczekał się pierwszego zwiastuna, za sprawą którego poznaliśmy datę premiery produkcji. Nowy serial z uniwersum Star Wars zadebiutuje późnym latem.

Źródło: YouTube/Star Wars

Niedawno poznaliśmy szczegóły fabuły nowego serialu z uniwersum Gwiezdnych wojen, a dziś do sieci trafił jego pierwszy zwiastun, który dodatkowo ujawnił datę premiery produkcji – 31 sierpnia. Andor opowie historię tytułowego bohatera, który na ekranach zadebiutował w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie.

W dniu premiery na platformę Disney+ trafią nie jeden, a dwa odcinki Andora. Podczas Star Wars Celebration podano również, że przygody Cassiana to dwuczęściowa saga, która łącznie składać się będzie z 24 odcinków i na każdy sezon przypadnie ich po 12.

Pierwszy zwiastun Andora:

Nowy serial Disney+ z serii Star Wars koncentruje się na podróży Cassiana Andora, podczas której dociera do niego, że może coś zmienić. Produkcja przedstawia opowieść o narastającym buncie przeciwko Imperium oraz o tym, jak zaangażowali się w to ludzie, a nawet całe planety. To era pełna niebezpieczeństw, oszustw i intryg, w której Cassian wkroczy na ścieżkę prowadzącą go do jego przeznaczenia, czyli przemiany w rebelianckiego bohatera.

W produkcji zobaczymy Diego Lunę, Adrię Arjonę, Genevieve O’Reilly, Stellana Skarsgarda, Denise Gough i Kyle’a Sollera.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.