Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2017, 11:25

autor: Góral

Star Citizen - fragment rozgrywki ze Squadron 42 i premiera aktualizacji alfa 3.0.0

Doczekaliśmy się premiery aktualizacji alfa 3.0.0 gry Star Citizen. Ponadto deweloper pokazał długi fragment rozgrywki z kampanii fabularnej Squadron 42.

Przygotować się do rozładunku, gdyż przyleciała nowa aktualizacja. - Star Citizen - wersja alfa 3.0.0 i nowy fragment rozgrywki ze Squadron 42 - wiadomość - 2017-12-27
Przygotować się do rozładunku, gdyż przyleciała nowa aktualizacja.

Squadron 42

Studio Cloud Imperium Games opublikowało długi, bo trwający ponad godzinę fragment rozgrywki ze Squadron 42 – kampanii fabularnej kosmicznego symulatora Star Citizen, która od dłuższego czasu sprzedawana jest jako samodzielna gra. Na materiale zaprezentowano życie załogi na jednym ze statków oraz misję odbywającą się na opuszczonej placówce. Zabawa jest dość zróżnicowana, płynnie przechodząc z codziennych obowiązków żołnierza, do lotu myśliwcem, aż po naziemną eksplorację bazy, skradanie się i strzelanie. Jeżeli chcecie posłuchać, co na jej temat mają do powiedzenia deweloperzy, to poniżej znajdziecie dwie wersje tego samego nagrania – jedną bez, a drugą z komentarzem twórców.

Star Citizen

Star Citizen alfa 3.0.0 w skrócie:
  • trzy nowe księżyce;
  • nowy system misji;
  • kolejne statki i pojazd naziemny;
  • ulepszenia związane z grafiką i dźwiękiem.

Oprócz nowego fragmentu rozgrywki ze Squadron 42, deweloperzy przygotowali też coś dla fanów czekających na grę-matkę, czyli Star Citizen. Ostatnio otrzymali oni dostęp do wersji alfa 3.0.0. Jest to jedna z największych jak do tej pory aktualizacji powstającej produkcji, gdyż wprowadzono w niej m.in. trzy księżyce planety Crusader. Pojawił się nowy system misji i usprawnione mechaniki dokonywania zakupów, dokonano pierwszych kroków związanych z dynamiczną ekonomią, otrzymaliśmy cztery kolejne statki i pierwszy naziemny pojazd Ursa Explorer. Warto jeszcze wspomnieć o kilku nowych parametrach postaci – od teraz musimy zwracać uwagę na kondycję, pracę serca oraz zapas tlenu. Do tego dochodzi także system interakcji z otoczeniem. Zmian i nowości jest naprawdę sporo, a wszystkie z nich szczegółowo opisano w odpowiednim wątku na forum gry.