Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 lipca 2022, 19:06

STALKER, Elex 2, Bannerlord i inne okazje na GOG

Na GOG.com trwa tygodniowa wyprzedaż. Wśród przecenionych produkcji znajdziemy m.in. trylogię STALKER-a, ELEX II, Stronghold: Warlords i Gamedec.

Tradycyjnie na GOG.com rozpoczęła się nowa tygodniowa wyprzedaż – znów bez konkretnego motywu przewodniego. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 25 lipca do godziny 23:59 naszego czasu.

Tygodniowa wyprzedaż na GOG.com

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat za 21,59 zł

To ostatnia jak do tej pory odsłona cyklu cieszącego się sporą popularnością w naszym kraju. W Call of Pripyat ponownie trafiamy do Zony, czyli obszaru wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Podczas przygody wcielamy się w Aleksandra Diegtiariowa, agenta Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Jego misją jest zbadanie przyczyn porażki operacji Fairway, która miała na celu odzyskanie kontroli nad elektrownią.

Produkcja ma swoje lata, ale nadal jest niesamowicie grywalna. Całość broni się przede wszystkim historią i kreacją bohaterów (no i niesamowicie klimatycznym lektorem w polskiej wersji językowej). Pod względem technicznym jest już nieco gorzej i momentami tytuł może wydawać się „drewniany”.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat na GOG.com

Giant Bundle za 20,69 zł

Giant Bundle to duża kolekcja klasycznych strategii ekonomicznych. W jej skład wchodzą:

 1. Hotel Giant
 2. Hotel Giant 2
 3. Industry Giant
 4. Industry Giant 2
 5. Traffic Giant
 6. Transport Giant

Każda z tych produkcji jest godna polecenia. Są to naprawdę solidne tytuły, które potrafią wciągnąć na długie godziny. Trzeba jednak mieć na uwadze, że gry te pochodzą z początku wieku, więc ich oprawa graficzna teraz nie będzie prezentować się najlepiej.

Giant Bundle na GOG.com

Tygodniowa wyprzedaż na GOG.com – inne oferty

 1. Dead Space (polski) – 21,49 zł (-75%)
 2. Dragon Age: Origins - Ultimate Edition (polski) – 21,49 zł (-75%)
 3. ELEX II (polski) – 140,69 zł (-33%)
 4. Gamedec (polski) – 65,89 zł (-45%)
 5. Mount & Blade II: Bannerlord (polski) – 161,99 zł (-10%)
 6. Neverwinter Nights: Enhanced Edition (polski) – 14,39 zł (-80%)
 7. S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (polski) – 10,79 zł (-70%)
 8. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (polski) – 21,59 zł (-70%)
 9. Stardew Valley (angielski) – 32,39 zł (-40%)
 10. Stronghold: Warlords (polski) – 37,49 zł (-75%)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej