Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2013, 11:44

autor: Adrian Werner

Square-Enix pracuje nad thrillerem Murdered: Soul Suspect

Square-Enix szykuje się do ujawnienia projektu Murdered: Soul Suspect. Uruchomiono już stronę zawierającą pierwsze wskazówki, które sugerują, że gra będzie detektywistycznym thrillerem.

Square-Enix pracuje nad thrillerem Murdered: Soul Suspect - ilustracja #1

Firma Square-Enix ogłosiła, że pracuje nad thrillerem Murdered: Soul Suspect. Niestety, wydawca nie ujawnił żadnych konkretów na temat tego projektu, poza tym, że ukaże się on na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Zamiast tego uruchomiono stronę, na której bardziej dociekliwi gracze mogą dokopać się do szeregu wskazówek.

  1. Mordered – strona oficjalna

Na stronie znajduje się oddzielna sekcja, do której dostępu broni hasło, którym jest imię „Ronan”. Po jego wpisaniu można pobrać plik oznaczony jako dowód, na którym ukazane jest martwe ciało mężczyzny leżące na drodze. Obrazek wydaje się pochodzić z samej gry i obiecuje wysoką jakość graficzną projektu.

Square-Enix pracuje nad thrillerem Murdered: Soul Suspect - ilustracja #2

Jak dotąd szystko wskazuje na to, że zadaniem gracza będzie przeprowadzenie arcytrudnego śledztwa. Od razu pojawiło się szereg spekulacji. Jedna z teorii stanowi, że Murdered: Soul Suspect to nowa marka studia Crystal Dynamics, o której wiadomo jedynie tyle, że stanowić będzie produkcję znacząco odmienną od poprzednich dokonań zespołu. Natomiast znane z wyciągania na światło dzienne przecieków konto Twitter Superannuation wydaje się być przekonane, że Murdered: Soul Suspect to w rzeczywistości nieujawniona dotąd gra studia Airtight Games, czyli twórców m.in. Quantum Conundrum. O tym projekcie wiadomo jedynie tyle, że będzie posiadał silne elementy detektywistyczne i pojawią się w nim duchy.

Jak widać, spekulacji nie brakuje. Zwłaszcza podoba nam się teoria, według której wcielimy się w zabitego detektywa, który będzie musiał sam rozwiązać sprawę własnego morderstwa. Mamy nadzieję, że Square-Enix nie każe nam czekać zbyt długo na prawdziwe konkrety.

Square-Enix pracuje nad thrillerem Murdered: Soul Suspect - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.