Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2022, 14:22

Sprzęt Razera w supercenach na Black Friday Week w Amazon.pl

Do sklepu internetowego Amazon.pl trafiły peryferia marki Razer w wyjątkowej cenie. Sprzęt w postaci myszek komputerowych, klawiatur i słuchawek można kupić naprawdę tanio.

Kolejny dzień Black Friday Week na Amazon.pl to dalszy ciąg wyjątkowych promocji. Niskie ceny nie omijają peryferiów komputerowych, które można zdobyć w przyciągających wzrok okazjach. Tym bardziej, jeśli jest się fanem Razera, ponieważ urządzenia tego producenta znalazły się w strefie obniżek. Może to być idealny moment, żeby wykorzystać sytuację i ulepszyć swoje stanowisko komputerowe.

Cała oferta promocyjna związana z Black Friday Week jest ważna do 28 listopada 2022 roku.

Black Friday Week na Amazon.pl

Słuchawki Razer Kraken X

Sprzęt Razera w supercenach na Black Friday Week w Amazon.pl - ilustracja #1

Podczas grania dźwięk jest często kluczowym czynnikiem, który decyduje o wygranej lub przegranej. Odpowiednie słuchawki pozwolą nam usłyszeć, z której strony nadchodzi przeciwnik oraz w trakcie jakiej czynności może się znajdować. Na to pozwalają słuchawki Razer Kraken X, które obsługują dźwięk przestrzenny 7.1. Dzięki temu grając będziemy mieli pełny dźwiękowy obraz sytuacji i dokładnie usłyszymy członków wrogiej drużyny.

Sama konstrukcja słuchawek także zapewnia komfort. Owalne nauszniki osłaniają uszy, jednocześnie nie wywołując nieprzyjemnego uczucia ucisku przy dłuższym korzystaniu. Wyginany mikrofon można ustawić w dowolny sposób, żeby dostosować go do swoich preferencji. Całe słuchawki Razer Kraken X są bardzo lekkie i sprawdzą się u każdego gracza. Aktualnie zostały one przecenione o ponad 50% i kosztują jedynie 131 zł.

Kup słuchawki Razer Kraken X za 131 zł

Pozostałe okazje Razera na Black Friday Week Amazon.pl

Black Friday Week na Amazon.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej