Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 28 listopada 2022, 14:24

Sprzęt i gry na PlayStation w niecodziennych cenach. Finał Black Week w RTV Euro AGD

RTV Euro AGD z okazji finału Black Week i święta Cyber Monday oferuje sprzęt i gry w dobrych cenach. Możecie kupić m.in. kierownicę Logitech oraz Death Stranding Director’s Cut na PlayStation 5.

28 listopada przypada ostatni dzień Black Week i zarazem Cyber Monday. Z tej okazji w RTV Euro AGD pojawiły się promocje dotyczące sprzętu i gier na konsole PlayStation. Uwagę zwraca szczególnie kierownica marki Logitech, która powinna spodobać się miłośnikom wirtualnych wyścigów.

Finał Black Week w RTV Euro AGD

Kierownica Logitech G29 Racing Wheel

Jeśli chcecie zwiększyć realizm podczas grania w najnowsze produkcje wyścigowe, to koniecznie wyposażcie się w kierownicę Logitech G29 Racing Wheel. Jest ona kompatybilna z konsolami PlayStation 5, 4 i 3, jak również z PC. To urządzenie sprawi, że poczujecie się, jakbyście naprawdę znaleźli się za kółkiem.

Kierownica Logitech G29 Racing Wheel za 879 zł

Death Stranding Director’s Cut na PS5

Death Stranding nie jest grą dla każdego. To nietypowe doświadczenie, które wymaga od gracza wczucia się w dziwną, filmową opowieść, która krok po kroku zaczyna odkrywać swoje tajemnice. Gameplay może wydawać się monotonny – wcielamy się w kuriera zmuszonego pokonywać spore odległości i trudny teren – ale warto dać mu szansę, szczególnie jeśli interesuje nas poznanie rewelacyjnej historii, przez wiele osób określanej mianem arcydzieła.

Death Stranding Director’s Cut na PS5 za 89 zł

Inne oferty z okazji finału Black Week w RTV Euro AGD

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Krzysztof Lewandowski

Krzysztof Lewandowski

Pisanie w sieci zaczął na portalu GameExe.pl w wieku 14 lat. Najpierw recenzował książki, ale na tym nie poprzestał i na różnych portalach internetowych oceniał gry, filmy, seriale czy komiksy. Zainteresowania pchnęły go na studia – dziennikarstwo i filologię polską realizowane na UKSW i UW. Tam napisał m.in. pracę dyplomową poświęconą współczesnej roli czarno-białego kina. W GOL-u pracuje od sierpnia 2021 r. Pisze newsy i artykuły oraz recenzje gier, filmów i seriali. Najbardziej podobają mu się motywy surrealistyczne i nieliniowe RPG-i, a jego ulubionym dziełem pozostaje „Rękopis znaleziony w Saragossie" Jana Potockiego. Jest autorem artykułu naukowego „Dynamika internetu a zachowania językowe" opublikowanego w książce „Relacje w cyberprzestrzeni”. Współtworzył słownik nazw miejscowych warszawskiej dzielnicy Wawer. Próbował sił z wierszami, ale w przyszłości wolałby napisać powieść z baśniowymi elementami i na epicką skalę.

więcej