Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 sierpnia 2014, 16:59

autor: Maciej Jałowiec

Sprawdź zwycięskie prace w konkursie z laptopem ASUS G750

Konkurs związany z serią sprzętową Republic of Gamers został zakończony, w związku z czym zachęcamy do sprawdzenia listy zwycięzców, zwycięskich prac, a także wyników głosowania na reprezentantkę wyżej wymienionej serii.

Sprawdź zwycięskie prace w konkursie z laptopem ASUS G750 - ilustracja #1

Konkurs z serią Republic of Gamers dobiegł końca. Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim użytkownikom, którzy przysłali swoje prace konkursowe. Laureaci zostali już wybrani, a wyniki zabawy możecie znaleźć na stronie konkursu, pod adresem rog.gry-online.pl. Opublikowano tam nie tylko listę zwycięzców, ale również dodatkowe informacje na temat nagród, jakimi są laptop ASUS G750 oraz akcesoria dla graczy – myszy i słuchawki. Wraz z finałem konkursu dobiega końca także głosowanie na dziewczynę Republic of Gamers – w ostatniej części zabawy prosiliśmy Was o oddawanie głosów na tę modelkę, która w Waszej opinii najlepiej reprezentowałaby wspomnianą serię. Rezultat tego głosowania również znajduje się na stronie rog.gry-online.pl.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za udział w konkursie, zwycięzcom życzymy miłych wrażeń z użytkowania nagród i zapraszamy wszystkich do śledzenia kolejnych konkursów na GRYOnline.pl!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.