Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 17 maja 2019, 16:14

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Sprawdź, jak nowa klasa Hitokiri poradziła sobie w turnieju For Honor

Gracze mieli już okazję poćwiczyć nową postacią w For Honor i to było widać w naszym turnieju. Czy udało jej się wygrać? Sprawdź wyniki i obejrzyj wielki finał.

Sprawdź jak nowa klasa Hitokiri poradziła sobie w turnieju For Honor - ilustracja #1

Drugi w tym sezonie turniej For Honor obfitował w wiele ciekawych starć. Pojawili się nowi zawodnicy i nowe postacie, które wprowadziły sporo zamieszania. Czarnym koniem turnieju okazał się kierujący Hitokiri xnotshawgod. W drodze do finału pokonał naszego wielokrotnego mistrza Rocket League PetricKa, zwycięzcę poprzednich turniejów For Honor The_Darumę, a w półfinale uporał się ze świetnie walczącym Czuzenem. Od zwycięstwa w całym turnieju dzielił go już tylko jeden mecz, a w finale czekał na niego dobrze nam znany N3utRaL7.

Na początku wszystko wskazywało na to, że xnotshawgod i jego Hitokiri wyrąbią sobie toporem drogę do pucharu. W pierwszym starciu udało mu się wygrać ze Strażnikiem przeciwnika 3:2 Jak się jednak okazało, N3utRaL7 miał przygotowanego asa w rękawie. Okazał się nim Pogromca. Potężny topór Hitokiri nie mógł się przebić przez jego twardy pancerz oraz tarczę i drugie starcie zakończyło się zwycięstwem N3utRaL7-a. W trzecim, decydującym pojedynku xnotshawgod postanowił zmienić postać i skontrować Pogromcę potężnym Gaidheilem. Słynący z chwytów i kopnięć bohater starał się jak mógł, ale niestety grad ciosów przeciwnika był tego dnia zbyt potężny. N3utRaL7 nie dawał nabierać się na żadne wymyślne sztuczki i drugi raz z rzędu w tym sezonie sięgnął po zwycięstwo w turnieju. Gratulujemy! Cały finał oraz oba mecze półfinałowe możecie obejrzeć poniżej.

Sprawdź jak nowa klasa Hitokiri poradziła sobie w turnieju For Honor - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczą się wyniki z maksymalnie 5 turniejów, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Finał N3utRaL7 vs xnotshawgod

1 Półfinał N3utRaL7 vs TimPiBi

2 Półfinał xnotshawgod vs Czuzen

Ranking Friendly Fire – 17 maja

Sprawdź jak nowa klasa Hitokiri poradziła sobie w turnieju For Honor - ilustracja #3

Ostatnia aktualizacja: 2019-05-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

For Honor

For Honor