Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 1 marca 2013, 08:47

Spotkaj się z polską Larą Croft

Karolina Gorczyca o roli w grze Tomb Raider na żywo, 12 marca, w empik Junior w Warszawie.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z przyjemnością informujemy, że tydzień po światowej premierze gry Tomb Raider, we wtorek 12 marca, fani Lary Croft będą mogli spotkać się osobiście z odtwórczynią jej roli w polskiej wersji językowej gry. Spotkanie z Karoliną Gorczycą odbędzie się w empik Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122 w Warszawie, na I piętrze, o godzinie 18.oo. W czasie jego trwania będzie można dowiedzieć się więcej o procesie dubbingu i pracy nad polską wersją tytułu. Warto też przynieść ze sobą swój własny egzemplarz gry Tomb Raider, żeby zdobyć na nim autograf Karoliny Gorczycy. Przypominamy, że aktorkę można będzie usłyszeć zarówno w wersji na PC tego kultowego tytułu, jak i na PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Spotkaj się z polską Larą Croft - ilustracja #1

Karolina Gorczyca to młoda, piękna i przede wszystkim utalentowana aktorka. Jest absolwentką krakowskiej PWST. Na scenie zadebiutowała na drugim roku studiów w krakowskim Teatrze Stu rolą Darii w „Biesach Dostojewskiego” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Jej kinowy debiut to rola Kasi Darskiej w „Korowodzie” w reżyserii jej szkolnego pedagoga, Jerzego Stuhra (2007 r.). W tym samym roku zagrała także w irańskim obrazie „Die of Love”. Karolina bardzo szybko zaczęła pracować na planach filmowych, zagrała m.in. w „Ostatniej Akcji”, „Porze Mroku”, „Miłości na wybiegu”, „Skrzydlatych Świniach”, „Huśtawce”. Widzowie telewizyjni znają aktorkę z seriali „Czas Honoru”, „Majka”, „Usta Usta”.

Tomb Raider przedstawia brutalną, pełną adrenaliny opowieść o początkach Lary Croft i jej przemianie z przestraszonej, młodej kobiety, w zahartowanego poszukiwacza przygód. Uzbrojona jedynie w instynkt, zostaje wystawiona na próbę wytrzymałości przekraczającą granice ludzkich możliwości. Przypominamy o ostatniej szansie na zakup gry z przedpremierowymi bonusami na muve.pl/tombraider.