Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2019, 12:14

autor: Adrian Werner

Spintires MudRunner dostanie nowe darmowe DLC

Studio Saber Interactive poinformowało, że trwają prace nad kolejnym darmowym DLC do symulatora Spintires: MudRunner. Ponadto ogłoszono, że kontynuacja, czyli MudRunner 2, zostanie pokazana w przyszłym miesiącu.

Screen z zeszłorocznego dodatku American Wilds. - Spintires MudRunner dostanie nowe darmowe DLC - wiadomość - 2019-03-01
Screen z zeszłorocznego dodatku American Wilds.
SPINTIRES: MUDRUNNER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Saber Interactive
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch

Dowiedzieliśmy się trochę nowego na temat przyszłości gry Spintires: MudRunner, czyli symulatora ciężarówek terenowych autorstwa studia Saber Interactive. Twórcy ujawnili, że pracują nad nowym darmowym dodatkiem. Na razie nie podano żadnych konkretów, poza tym, że rozmiarami będzie on przypominał wcześniejsze DLC tego typu, czyli The Ridge oraz The Valley.

Nie wiemy, kiedy ukaże się to rozszerzenie. Pracuje nad nim niewielka grupa deweloperów wewnątrz studia Saber Interactive, a większość załogi koncentruje się na produkcji kontynuacji gry. Przypomnijmy, że druga część serii została zapowiedziana w zeszłym roku. Do tej pory twórcy nie ujawnili jednak jakichkolwiek konkretów. Teraz autorzy poinformowali, że pierwsze informacje i materiały z MudRunner 2 zostaną pokazane w dniach 10-11 kwietnia tego roku.

Przypomnijmy, że Spintires: MudRunner to rozszerzona wersja popularnego symulatora Spintires z 2014 roku. W porównaniu z pierwowzorem oferuje m.in. nową mapę i pojazdy oraz ulepszoną grafikę i fizykę. Gra ukazała się w październiku 2017 r., równocześnie na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Z kolei w sierpniu ubiegłego roku zadebiutowała konwersja na Nintendo Switch.

Spintires: MudRunner otrzymało do tej pory trzy dodatki. Dwa z nich (wspomniane już The Ridge oraz The Valley) są darmowe. Natomiast kilka miesięcy temu ukazało się duże płatne rozszerzenie w postaci Spintires: MudRunner - American Wilds, które przeniosło akcję z Rosji do Ameryki.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Spintires: MudRunner - poradnik do gry