Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2018, 10:42

Spider-Man na PS4 - poznaliśmy cenę i zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

Poznaliśmy zawartość i ceny Edycji Kolekcjonerskiej oraz Cyfrowej Edycji Deluxe gry Spider-Man, jak również bonusy pre-orderowe. Ponadto dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie działała w 30 klatkach na sekundę nawet na PlayStation 4 Pro.

Tworzony przez studio Insomniac Games Spider-Man zapowiada się na jedną z najważniejszych premier tego roku na PlayStation 4. Czekających na ten tytuł zainteresować powinna ujawniona właśnie zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i Cyfrowej Edycji Deluxe.

Edycja Kolekcjonerska zawierać będzie:

 1. pełną wersję gry,
 2. steelbook,
 3. album z grafikami z produkcji,
 4. statuetkę tytułowego superbohatera wyprodukowaną przez firmę Gentle Giant,
 5. kody do zestawu The City that Never Sleeps – obejmującego trzy fabularne dodatki DLC z nowymi misjami, które ukażą się do marca 2019 r.

Cena ustalona została na poziomie 149,99 dolarów, czyli w przeliczeniu ok. 513 złotych, choć w Europie zapewne zapłacimy trochę więcej.

Cyfrowa Edycja Deluxe zawierać będzie:

 1. pełną wersję gry,
 2. kody do zestawu DLC The City that Never Sleeps.

Cena tego wydania wynosi 329 złotych.

Bonusy pre-orderowe:

Twórcy przygotowali także atrakcje dla osób, które kupią grę przed premierą, niezależnie od tego czy będzie to standardowe wydanie, czy jedna z wymienionych wcześniej edycji specjalnych. Wszystkie pre-ordery zapewnią:

 1. pakiet trzech dodatkowych kostiumów dla Spider-Mana,
 2. 5 punktów, które użyjemy do odblokowania umiejętności w grze,
 3. wcześniejszy dostęp do gadżetu Spider-drone,
 4. awatar Spider-Mana na PlayStation Network,
 5. motyw dynamiczny Spider-Mana na PS4.

Garść dodatkowych informacji o grze:

Warto wspomnieć, że Spider-Man gości na okładce nowego numeru magazynu Game Informer, a w jego środku można znaleźć zapowiedź z kilkoma nowymi informacjami na temat gry. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie działała w 30 klatkach na sekundę, zarówno na standardowym PlayStation 4, jak i na PlayStation 4 Pro.

Ponadto gra ma być kilkukrotnie większa niż Sunset Overdrive i zaoferuje system szybkiej podróży wykorzystujący nowojorskie metro. W kampanii pojawią się sekcje, w których pokierujemy ukochaną Spider-Mana, czyli Mary Jane, a zabawę urozmaici tryb fotografii, który pozwoli m.in. robić fotki bohatera z mieszkańcami miasta.

Przypomnijmy na koniec, że gra Spider-Man zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Wczoraj twórcy ujawnili, że produkcja ukaże się 7 września tego roku.

 1. Oficjalna strona gry Spider-Man
 2. Oficjalna strona magazynu Game Informer
 3. Spider-Man – kompendium wiedzy