Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2022, 20:03

Przybliżony termin premiery Spider-Mana 2 na PS5 wyrwał się deweloperowi

Termin premiery Marvel's Spider-Man 2 pojawił się w Internecie. Wszystko za sprawą jednej ze scenarzystek.

Źródło fot. Spider-Man 2 na PS5 z przybliżoną datą premiery
i

Poznaliśmy nieoficjalnie termin premiery Marvel's Spider-Mana 2. Kolejna superbohaterska produkcja od Insomniac Games trafi jakoby w nasze ręce jesienią 2023 roku. Co jednak ciekawe, informacja ta nie pochodzi bezpośrednio od studia.

Poznaliśmy ją za pośrednictwem strony należącej do Jamie Mayer, czyli jednej ze scenarzystek zatrudnionych w wymienionym wyżej studiu. W zakładce poświęconej projektom, nad którymi pracuje, znalazła się wzmianka właśnie o Marvel's Spider-Manie 2. Tam pojawiła się informacja o terminie premiery. Szybko zostało to wychwycone przez graczy i dziennikarzy.

Przybliżony termin premiery Spider-Mana 2 na PS5 wyrwał się deweloperowi - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/Okami13_/status/1602567727058755585.

Obecnie strona jest już zmieniona i brakuje na niej konkretnego terminu. Pozostała tam jedynie informacja o premierze w 2023 roku. To samo w sobie nie jest nowością, ponieważ termin ten pojawił się wcześniej na trailerze produkcji, został też potem potwierdzony przez twórców.

Cała sytuacja sprawia nieco dziwne wrażenie. Osoba pracująca w studiu deweloperskim zamieściła na własnej, ogólnodostępnej stronie nieznany publicznie termin premiery Marvel's Spider-Mana 2. To dość nieodpowiedzialne zachowanie, które może mieć poważne konsekwencje.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej