Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 30 sierpnia 2016, 13:30

Specjalne wydanie gry Sid Meier’s Civilization VI z okazji 25-lecia serii dostępne również w Polsce

Sid Meier’s Civilization VI będzie kolejnym kamieniem milowym w serii Civilization, która sprzedała się w liczbie ponad 33 milionów egzemplarzy na całym świecie i zmieniła układ na rynku gier poprzez wyniesienie gatunku gier strategicznych na wyżyny.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Cenega, 2K oraz Firaxis Games z przyjemnością informują, że specjalne wydanie gry Sid Meier’s Civilization VI z okazji 25-lecia serii będzie dostępne także w Polsce. Ta ściśle limitowana edycja będzie uczczeniem trwającej już ćwierć wieku serii „Civilization”, która rozpoczęła się od przełomowej części „Sid Meier’s Civlization” w 1991 roku. Wersja „Sid Meier’s Civilization VI 25th Anniversary Edition” na PC będzie dostępna u wybranych sprzedawców.

Wersja „Sid Meier’s Civilization VI 25th Anniversary Edition” zawiera:

  • Grę Sid Meier’s Civilization VI wraz z całą zawartością dodatkową oferowaną w wydaniu Digital Deluxe*
  • Pakiet cywilizacji Azteków będący prezentem dodawanym do zamówień przedpremierowych**
  • 100-stronicowy album w twardej oprawie z grafikami „Civilization Through the Years”
  • Wyjątkowy zestaw okolicznościowych monet w eleganckiej gablotce

„Całe pokolenia graczy miały możliwość doświadczenia wielokrotnie nagradzanej serii „Civilization”, zaś zaszczytem dla firmy 2K jest oddanie w ręce fanów Sid Meier’s Civilization VI 21 października” – powiedział Matt Gorman, wiceprezes marketingu 2K.

Sid Meier’s Civilization VI będzie kolejnym kamieniem milowym w serii Civilization, która sprzedała się w liczbie ponad 33 milionów egzemplarzy na całym świecie i zmieniła układ na rynku gier poprzez wyniesienie gatunku gier strategicznych na wyżyny. W Sid Meier’s Civilization VI miasta w fizyczny sposób będą rozrastały się na mapie świata, by otworzyć nowe strategiczne możliwości, a aktywne odkrywanie nowych technologii i kultura odblokują nowe ścieżki gry. Zróżnicowani liderzy będą dążyli do realizacji swoich planów opartych na cechach charakteru postaci historycznych w czasie gdy gracze będą brali udział w wyścigu o zwycięstwo, które odniosą w sposób zależny od swojej gry.

Sid Meier’s Civilization VI - Specjalne wydanie gry Sid Meier’s Civilization VI z okazji 25-lecia serii dostępne również w Polsce - wiadomość - 2016-08-30
Sid Meier’s Civilization VI

„Siłą Civilization są nowe pomysły, które wprowadza do gry każdy tworzący ją zespół, jak również pasja i wsparcie od niezwykłej społeczności” – powiedział Sid Meier, reżyser rozwoju kreatywnego w Firaxis Games. „Mamy nadzieję, że gracze będą się cieszyć żyjącym światem i nowymi funkcjonalnościami, które zostały umieszczone w najnowszej części. Jestem dumny z tego, co stworzyli i mam nadzieję, że wy będziecie mieć taką samą przyjemność z grania w ten tytuł, jaką ja miałem w trakcie tworzenia go. Za kolejne 25 lat!”

*Cyfrowa zawartość dodatkowa oferowana w ramach wydania Digital Deluxe zawiera ścieżkę dźwiękową przygotowaną z okazji 25. rocznicy serii oraz dostęp do czterech zestawów zawartości do pobrania, które wprowadzą do gry nowe mapy, scenariusze, cywilizacje oraz przywódców i będą oferowane w pakiecie o obniżonej cenie. Pojedyncze zestawy zawartości do pobrania mogą być sprzedawane osobno. W przypadku zakupu edycji 25th Anniversary lub Digital Deluxe nie należy kupować dodatkowo tych pojedynczych zestawów, ponieważ będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami.

**ZAWARTOŚĆ PRZEDPREMIEROWA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ PRZEZ 90 DNI; PO TYM OKRESIE ZOSTANIE UDOSTĘPNIONA BEZ DODATKOWYCH OPŁAT WSZYSTKIM POSIADACZOM GRY.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.