Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 sierpnia 2016, 15:16

Space Marshals 2 - premiera kontynuacji przebojowej strzelanki studia Pixelbite

W App Store zadebiutowała gra Space Marshals 2, czyli kontynuacja jednej z najlepszych mobilnych produkcji zeszłego roku. Tytuł zmierza także na Androida i należy do kategorii premium, a więc gier pozbawionych mikropłatności.

Gra Space Marshals, czyli jedna z najlepszych mobilnych produkcji ubiegłego roku, doczekała się kontynuacji. Druga część, zatytułowana po prostu Space Marshals 2, właśnie trafiła do sprzedaży w usłudze App Store.

Gra przenosi nas w znane z poprzedniej odsłony nietypowe futurystyczne klimaty, stanowiące mieszankę gatunków science-fiction i westernu. Głównym bohaterem ponownie jest kosmiczny szeryf imieniem Burton, który musi zmierzyć się z nowymi bandami kryminalistów.

Również mechanizmy rozgrywki kontynuują dumne tradycje poprzednika. Otrzymujemy więc grę akcji, która podobna jest bardziej do taktycznych strzelanek niż typowych shooterów. Szeryf jest bowiem zwykłym człowiekiem i wpadniecie w sam środek grupy wrogów najczęściej zakończy się dla niego tragicznie. Zamiast tego trzeba wykorzystywać osłony, stosować podejście skradankowe, a w razie potrzeby starać się atakować z flanki. Do tego do naszej dyspozycji oddanych zostaje wiele bardzo przydatnych przedmiotów, takich jak miny, granaty hukowe, drony czy wieżyczki z działkami. Autorzy przygotowali także obszerny arsenał uzbrojenia, ale jednocześnie możemy nosić tylko dwa modele.

Gra oferuje obszerną kampanię z dwudziestoma misjami. Jej struktura jest bardziej dynamiczna niż w poprzedniej odsłonie. O ile wcześniej polowaliśmy po prostu na zbiegłych więźniów, tak tym teraz musimy zmierzyć się z kilkoma grupami przestępczymi i możliwe jest takie zmanipulowanie sytuacji, aby gangi zaczęły atakować się nawzajem.

Space Marshals 2 dostępne jest obecnie wyłącznie w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS. Gra kosztuje 5,99 euro, czyli w przeliczeniu niecałe 26 złotych. Jest to produkcja premium, a więc pozbawiona mikropłatności. Warto wspomnieć, że twórcy pracują także nad wydaniem na Androida, które ukaże się w późniejszym terminie.

Space Marshals 2 w App Store