Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 lipca 2022, 12:32

SnyderVerse do śmietnika, DC zdecydowało o losie uniwersum

Bardzo zła wiadomość dla fanów twórczości Zacka Snydera. Przedstawiciel DC zapowiedział, że uniwersum tego reżysera nie będzie kontynuowane.

Źródło fot.: Kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Nadzieje na dalszy rozwój SnyderVerse zostały zniszczone przez Jima Lee z DC. Podczas panelu dotyczącego uniwersum komiksowego jeden z fanów zadał pytanie, czy prowadzone są prace nad jakimkolwiek projektem z Zackiem Snyderem. Niestety, ale przedstawiciel DC nie miał dobrej wiadomości dla miłośników twórczości tego reżysera (via Screen Rant).

Zajmuję się projektami, które nadal są w fazie rozwoju. Aktualnie nie ma żadnych planów na pracę nad materiałem w całości wykreowanym przez Zacka Snydera. Była to naprawdę satysfakcjonująca opowieść, ale na tę chwilę nie zamierzamy dalej jej rozwijać.

HBO Max kupisz tutaj

Słowa Jima Lee nie powinny jednak nikogo dziwić. Już jakiś czas temu sam Zack Snyder zapowiedział, że kontynuacja SnyderVerse ma bardzo nikłe szanse powodzenia, a sukces zależny jest od wsparcia jego fanów. W sieci powstała nawet specjalna petycja, w której można wyrazić swoją aprobatę dla powrotu uniwersum Zacka Snydera.

Fani nie powinni jednak liczyć na to, że studio Warner Bros. zdecyduje się na realizację tego przedsięwzięcia. Zwłaszcza, że relacje reżysera z przedstawicielami firmy nie należą do najlepszych. Obecnie trwa dochodzenie prowadzone przez WarnerMedia, dotyczące potencjalnego wykorzystania botów do popularyzacji ruchu #ReleaseTheSnyderCut.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej