Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2021, 15:20

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - premiera w czerwcu, jest zwiastun i pre-order

Firma CI Games zaprezentowała nowy zwiastun gry Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, czyli kolejnej odsłony popularnego w niektórych kręgach cyklu FPS-ów. Ponadto dowiedzieliśmy się, że tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S 4 czerwca tego roku.

W SKRÓCIE
  1. Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 otrzymał kolejny zwiastun, który prezentuje fragmenty gameplayu.
  2. Ponadto dowiedzieliśmy się, że tytuł zadebiutuje 4 czerwca tego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S.
  3. Wystartowała opcja zamówienia przedpremierowego gry.

Blisko pół roku minęło od premiery pierwszego teasera gry Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. To szmat czasu, zatem polska firma CI Games postanowiła przypomnieć graczom o fakcie, że prace nad kolejną odsłoną zapoczątkowanego w 2010 roku cyklu strzelanek FPP wciąż trwają. Zaprezentowała ona kolejny, wyraźnie dłuższy zwiastun tytułu. Możemy na nim zobaczyć całkiem sporo fragmentów gameplayu – niezwykle brutalne zabójstwa na odległość (nawet na ponad 1000 metrów, co jest nowością w cyklu), ciche eliminacje, walkę bezpośrednią, przemierzanie terenu zarówno w dzień, jak i w nocy, używanie zaawansowanych technicznie gadżetów itp. Nie przedłużając zatem, zapraszamy do seansu.

Ponadto firma CI Games podała dokładną datę premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S 4 czerwca tego roku. Na wszystkich tych platformach będzie on dostępny m.in. w polskiej wersji językowej (obejmującej jedynie napisy).

Już teraz, za pośrednictwem chociażby oficjalnej strony internetowej, można składać zamówienia przedpremierowe na Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Sugerowana cena pozycji w wersji na komputery osobiste wynosi 99,99 złotego, a na konsole 149,99 złotego. Co istotne, jeśli zdecydujecie się na zakup gry w wybranych sklepach już teraz, to możecie liczyć na zawartość dodatkową w postaci wyjątkowych broni oraz skórek.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - premiera w czerwcu, jest zwiastun i pre-order - ilustracja #1
Nowy Sniper zadebiutuje za równo trzy miesiące.

Twórcy zapewniają, że Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, między innymi dzięki mnogości starannie odwzorowanych modeli broni, sporej dowolności w wykonywaniu zadań, kampanii dla pojedynczego gracza toczącej się na pięciu dużych otwartych mapach czy ulepszonej sztucznej inteligencji przeciwników, będzie „najbardziej emocjonującą częścią serii”. Ma być także najładniejszą. Jednak czy rzeczywistość sprosta obietnicom? Przekonamy się o tym już niedługo.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy CI Games

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej