Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2021, 13:16

autor: aadamus

Pierwsze DLC do Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie darmowe

Premiera Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5 została opóźniona. W ramach rekompensaty każdy, kto kupił tytuł na dowolnej platformie, otrzyma bezpłatnie pierwsze DLC, jakie zostanie wydane do gry.

CI Games poinformowało, że wersja na PS5 Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 zostaje opóźniona ze względu na nieoczekiwane problemy techniczne. W ramach rekompensaty pierwsze DLC do gry zostanie udostępnione za darmo dla osób, które to nabyły tytuł na dowolnej platformie.

Na razie nie zdradzono szczegółów związanych z bezpłatnym dodatkiem. Wiadomo jedynie, że znajduje się on już w produkcji i zaoferuje nową mapę oraz kontrakty. Więcej informacji na temat DLC otrzymamy w późniejszym terminie.

Podstawowa wersja gry przeniesie nas na granicę Libanu i Syrii, gdzie jako zawodowy snajper mamy zlikwidować osoby dowodzące lokalnym syndykatem przestępczym. Tytuł zaoferuje 5 map i 20 głównych kontraktów do wykonania, z których każdy można zrealizować na kilka sposobów.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 zadebiutuje na PC, PS4, Xboksie One i Xboksie Series X|S 4 czerwca. Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie gra trafi na PS5. Według zapowiedzi twórców ma to nastąpić jeszcze w tym roku. Co ważne, każdy, kto zakupił tytuł na PlayStation 4, będzie mógł bezpłatnie pozyskać jego ulepszoną wersję na PlayStation 5. Produkcja ma posiadać polską wersję językową.

  1. CI Games – oficjalna strona
  2. Graliśmy w Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - sequel lepszy dokładnie o kilometr