Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 kwietnia 2018, 11:40

autor: AlexB

Skyrim, Distrust i Ballistic Overkill z darmowym weekendem

Na Steamie rozpoczął się darmowy weekend z aż trzema grami – The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, Distrust oraz Ballistic Overkill. Ponadto do 16 kwietnia można zakupić te tytuły po obniżonych cenach.

Weekend za pasem, a to oznacza kolejne gry do bezpłatnego wypróbowania za pośrednictwem Steama. Przez kolejne dwa dni będzie można za darmo sprawdzić aż trzy tytuły. Pierwszego z nich raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie tylko jest to jedna z najbardziej popularnych produkcji ostatnich lat, lecz nieraz była również udostępniana do testów na platformie firmy Valve. Mowa tu o The Elder Scrolls V: Skyrim w Edycji Specjalnej, czyli zawierającej ulepszenia graficzne i wszystkie wydane dodatki. Jeśli zatem ktoś nadal zastanawia się, co takiego widzi w dziele studia Bethesda ogromna rzesza krytyków i graczy, teraz ma kolejną okazję ku temu, by to sprawdzić.

Czas po raz kolejny zapolować na smoki. - Skyrim, Distrust i Ballistic Overkill z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-04-13
Czas po raz kolejny zapolować na smoki.

Kolejną produkcją, którą można do niedzieli sprawdzić w ramach darmowego weekendu Steam jest Ballistic Overkill. To wydana w marcu 2017 roku sieciowa strzelanka FPP, w której gracze wybierają jedną z siedmiu klas i toczą między sobą boje w czterech różnych trybach. Tytuł nie ma zbyt wielu miłośników (według serwisu Steam Charts liczba osób biorących obecnie udział w rywalizacji wynosi 156), lecz kto wie, być może bezpłatna dwudniowa zabawa skłoni niektórych do zakupu i pozostania w nim na dłużej.

Czy dzięki darmowemu weekendowi Ballistic Overkil uda się podreperować bazę graczy? - Skyrim, Distrust i Ballistic Overkill z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-04-13
Czy dzięki darmowemu weekendowi Ballistic Overkil uda się podreperować bazę graczy?

Trzecią grą udostępnioną za darmo do sprawdzenia na dwa dni jest Distrust. Jest to inspirowana filmem Coś Johna Carpentera nietypowa hybryda strategii oraz survival horroru z elementami roguelike. Wcielamy się w niej w grupę odkrywców, której zadaniem jest przetrwanie w opanowanej przez tajemniczą, potworną siłę arktycznej bazie. Tytuł pełen jest tajemnic oraz psychodelicznych wizji, co w połączeniu ze stałą koniecznością pilnowania stanu psychicznego i fizycznego bohaterów sprawia, że rozgrywka potrafi być niezwykle emocjonująca. Warto też zaznaczyć, że baza, w której znaleźli się protagoniści, jest generowana losowo, zatem każda kampania w Distrust jest nieco inna.

Aby wziąć udział w darmowym weekendzie w którejś z tych produkcji, należy wejść na jej oficjalną kartę na platformie Steam i kliknąć przycisk „Zagraj”. Tytuł zostanie automatycznie i bez żadnych opłat przypisany na dwa dni do naszego konta.

Przy okazji testów, rozpoczęła się również promocja na rzeczone trzy tytuły. Można je kupić za połowę ceny. The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition kosztuje z rabatem 87,49 złotych, Ballistic Overkill 21,99 złotych, a Distrust 19,99 złotych. Warto pamiętać, że wszystkie postępy poczynione w tych grach podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do zakupionych wersji.

Do niedzieli można sobie też za darmo postrzelać w Ghost Recon: Wildlands. - Skyrim, Distrust i Ballistic Overkill z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-04-13
Do niedzieli można sobie też za darmo postrzelać w Ghost Recon: Wildlands.

Przypominamy, że do 15 kwietnia na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One można za darmo wypróbować jeszcze jedną grę – Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Bezpłatne testy rozpoczęły się również w Star Citizenie.