Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Licomp Empik Multimedia Press Release 2 marca 2012, 14:05

Skylanders Spyro’s Adventure - nowe figurki w sklepach

Do sprzedaży trafiły trzy nowe figurki przeznaczone do gry w Skylanders Spyro’s Adventure.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Miło nam zakomunikować, iż w tym tygodniu weszły do sprzedaży trzy nowe figurki dedykowane grze Skylanders Spyro’s Adventure. Nowe postacie to: Hex, Dino Rang i Wrecking Ball. Każda z nich pochodzi z innego żywiołu i charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami. Oprócz figurek pojedynczo pakowanych w sklepach można znaleźć również nowy zestaw zawierający 3 figurki, a w nim postać: Zapa, Hexa i Dino Ranga.

HEX

Skylanders Spyro’s Adventure - nowe figurki w sklepach - ilustracja #1

Żywioł: Nieumarli

Unikalne umiejętności:

  1. Kuliste widmo
  2. Deszcz czaszek
  3. Ściana kości

Dawno, dawno temu, Hex była bardzo utalentowaną i potężną czarodziejką, która podróżowała w głąb podziemi by zmierzyć się z Królem Smoków Nieumarłych imieniem Melefor, który próbował schwytać ją by posiąść jej tajemnice. Mimo, że pokonała Smoczego Króla, Hex wróciła z podziemi zmieniona – niechętnie wstąpiła w szeregi Nieumarłych Skylanderów. Wielu zaczęło się jej obawiać od czasu jej transformacji podejrzewając, że używa swojej potężnej mocy do złych celów.

DINO RANG

Skylanders Spyro’s Adventure - nowe figurki w sklepach - ilustracja #2

Żywioł: Ziemia

Unikalne umiejętności:

  1. Kamienne bumerangi
  2. Tarcza z bumerangów
  3. Pułapka kamiennej pięści

Przez lata, Dino-Rang, szkolił się w użyciu plemiennej broni – kamiennego bumeranga. Jego krajanie byli wykwalifikowani łowcami w świecie mieszczącym się z dala od królestwa Skylands. Nagle, którejś nocy, otworzył się pod nim portal i nie wiadomo jak i dlaczego przeniósł go do świata Skylanders, który od tej pory był jego nowym domem. Ostatecznie stał się Skylanderem, teraz walczy w imię Dino-sprawiedliwości, jednocześnie wierząc, że legenda o dwóch bliźniaczych diamentowych bumerangach jest wskazówką do poznania jego przeznaczenia.

WRECKING BALL

Skylanders Spyro’s Adventure - nowe figurki w sklepach - ilustracja #3

Żywioł: Magia

Unikalne umiejętności:

  1. Lepki język
  2. Kula pola siłowego
  3. Beknięcie

Wrecking Ball był niegdyś małym robakiem, który miał być głównym składnikiem magicznego gulaszu przygotowywanego w kotle przez starego czarodzieja. Ale kiedy wpadł do środka czarodziej ze zdziwieniem zobaczył jak mały robak wyżera całą zupę, a następnie wychodzi z kotła 20 razy większy z wielkim lepkim jęzorem. Biedny stary czarodziej był jeszcze bardziej zaskoczony chwilę później, gdy Wrecking Ball przystępował do połknięcia jego samego, w całości. W końcu uciekł do Władcy Portalu – Eona, na którym historia ta zrobiła ogromne wrażenie.

Dla przypomnienia:

Skylanders Spyro’s Adventure to innowacyjna gra, twórców m.in. Shreka i Toy Story, która łączy wirtualny świat z realnymi figurkami. Zły Chaos wygnał Skylanderów z ich świata do naszego, w którym są jedynie zabawkami. Tylko gracz może ich uratować, ożywiając je. Idąc na ratunek bohaterom, gracz wyrusza w fascynującą podróż do magicznego świata. Bada niezwykłe otoczenie, rozwiązuje łamigłówki, zbiera skarby, a także bierze udział w pojedynkach przeciw stworzeniom wysłanym przez złego Mistrza.

Stając się Mistrzem Portalu możemy kontrolować ponad 30 postaci. Każda z figurek wnosi w fantastyczny świat Skylands coś nowego i daje nowe możliwości graczom, odblokowując poziomy lub umożliwiając wykonanie niektórych zadań. Przeniesienie zabawek do świata gry możliwe jest dzięki Portalowi Mocy, który łączy gracza z komputerem lub konsolą. Figurki postawione na nim natychmiast wkraczają do gry.

Skylanders Spyro’s Adventure - nowe figurki w sklepach - ilustracja #4

Gra pozwala dzieciom cieszyć się wspólną zabawą z przyjaciółmi niezależnie od tego czy mają grę zainstalowaną na komputerze czy też jednej z wiodących konsol do gier. Ponieważ Skylanders Spyro’s Adventure współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami gracze mogą przenosić się do świata Skylands nie tylko na swojej konsoli w domu. Do uruchomienia postaci na Portalu Mocy kolegi wystarczy własna figurka jednego ze Skylanderów. Gra jest możliwa nawet jeśli typ konsoli jest inny, dzięki czemu dzieci (i ich rodzice) nie muszą się martwić, czy mają taką samą jak kolega. Zabawka wraz z przenoszoną postacią, gromadzi w pamięci wszelkie umiejętności i osiągnięcia. Dodatkowo, Portal Mocy jednocześnie może przenosić dwie figurki do wirtualnego świata, co pozwala na kooperację lub rywalizację między znajomymi, którzy chcą wspólnie spędzić czas w świecie Skylands.