Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2012, 11:15

autor: Sarge

Sir, You Are Being Hunted - brytyjska arystokracja w krzywym zwierciadle

Sir, You Are Being Hunted to tytuł kolejnej gry niezależnej zapowiedzianej przez studio Big Robot. Produkcja będzie dość niezobowiązującą strzelanką z otwartym światem do eksploracji.

Niezależne studio Big Robot zapowiedziało grę Sir, You Are Being Hunted. To nietypowa strzelanka, w której gatunek ludzki spotka poważne zagrożenie ze strony robotów.

Akcja będzie rozgrywać się w Wielkiej Brytanii, a twórcy obiecują otwarty świat do eksploracji, będący swego rodzaju sprawdzianem technologii, którą chcą wykorzystać w nadchodzącej grze Project Lodestone. Okoliczne tereny zostały opanowane przez inteligentne roboty, które mają jeden cel – wyeliminować każdego człowieka, jakiego spotkają na drodze. W jednego z nich wcieli się gracz, jego głównym zadaniem będzie więc przetrwanie.

Deweloper w humorystyczny sposób podchodzi do tematu brytyjskiej arystokracji. Roboty będą w pewien sposób naśladować zachowanie dżentelmenów zamieszkujących Wielką Brytanię. W trakcie zabawy spotkamy zatem przeciwników pijących herbatę, czy palących fajki. Całość ma stanowić swego rodzaju parodię brytyjskich zwyczajów.

W tej chwili nie znamy żadnych konkretów na temat gry. Twórcy określają ją jako „niezależny i brytyjski odpowiednik serii S.T.A.L.K.E.R.”. Więcej informacji mamy poznać dopiero za kilka dni. Wtedy do sieci powinien trafić materiał filmowy zdradzający coś więcej na temat tajemniczej produkcji. Na razie udostępniono pierwsze screeny.

Sir, You Are Being Hunted nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. W oficjalnej zapowiedzi nie pojawia się nawet informacja o platformach docelowych. Możemy się jednak domyślać, że wersja pecetowa jest całkiem pewna, jako że poprzednia produkcja tego dewelopera – AVSEQ – ukazała się właśnie na komputerach osobistych.