Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2023, 09:51

autor: Kamil Kleszyk

Jedna z najfajniejszych gier przygodowych ostatnich lat z dużą promocją na Steam

Fanom gier przygodowych z pewnością przypadnie do gustu wieść, że na platformie Steam wystartowała kusząca promocja na jedną z ciekawszych produkcji z tego gatunku ostatnich lat.

Źródło fot. Steam, Pixabay, ElsieBeeDesigns
i

Gracze, którzy z jakiegoś powodu nie mieli jeszcze do czynienia z grą Sherlock Holmes: Chapter One, mogą „ubić” niezły interes, ponieważ na Steamie wystartowała godna uwagi promocja obejmująca produkcję studia Frogwares. To historycznie najniższa cena tego tytułu na platformie Valve. Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do 13 marca. Oto, jak wspomniana oferta się prezentuje:

  • Sherlock Holmes: Chapter One – 69,65 zł (poprzednia cena to 199 zł)
  • Sherlock Holmes: Chapter One Edycja Specjalna – 87,15 zł (poprzednia cena to 249 zł)

Sherlock Holmes: Chapter One – garść informacji

Sherlock Holmes: Chapter One to dziesiąta odsłona rozwijanego od 2002 roku cyklu gier przygodowych. Jest to prequel przygód słynnego detektywa – akcja toczy się przed wydarzeniami z poprzednich części serii, przedstawiając genezę tej postaci. Dzieło Frogwares prezentuje akcję z perspektywy trzeciej osoby i oddaje nam do dyspozycji otwarty świat, po którym możemy swobodnie się poruszać.

Produkcja zadebiutowała w 2021 roku i zebrała wiele pozytywnych recenzji. Na portalu Metacritic Sherlock Holmes: Chapter One uzyskał notę 77/100, a średnia ocen graczy na ten moment wynosi 7,3/10. Na Steamie tytuł może się pochwalić 79% pozytywnych recenzji.

Pozostałe promocje na gry z serii Sherlock Holmes

Gracze głodni rozwiązywania zagadek z najsłynniejszym detektywem w historii mogą również przyjrzeć się innym odsłonom serii Sherlock Holmes, które również dostępne są w niższej cenie.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej