Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 maja 2022, 10:13

She-Hulk: Attorney at Law na zwiastunie ujawniającym datę premiery

Disney sukcesywnie rozwija ofertę swojej platformy streamingowej. W ramach The Walt Disney Company 2022 Upfront zadebiutował zwiastun serialu She-Hulk: Attorney at Law.

Źródło: YouTube

Zwiastun tej produkcji może być zaskoczeniem, bowiem praktycznie nikt nie spodziewał się jego pojawienia. Oprócz niego otrzymaliśmy również pierwszy plakat, który dodatkowo potwierdza datę premiery serialu She-Hulk: Attorney at Law.

Najnowsza produkcja Marvel Studios zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ już 17 sierpnia. Pierwszy sezon serialu składać się będzie z dziewięciu odcinków.

Fabuła She-Hulk: Attorney at Law koncentrować się będzie na postaci Jennifer Walters, prawniczki z Nowego Jorku. Nie wiadomo jednak czy serialowa geneza będzie identyczna jak ta w komiksach. W nich bohaterka zyskuje nadnaturalne moce po transfuzji krwi od swojego kuzyna, Bruce’a Bannera.

Zwiastun sugeruje, że postać znana już z filmów MCU odegra sporą rolę w kształtowaniu głównej bohaterki. W tej roli powróci po raz kolejny Mark Ruffalo.

W rolę Jennifer Walters wcieli się Tatiana Maslany, aktorka znana między innymi z Orphan Black. Oprócz niej pojawią się również Benedict Wong, Tim Roth oraz Ginger Gonzaga, Josh Segarra i Jon Bass.

Do premiery She-Hulk: Attorney at Law pozostały trzy miesiące i już po samym zwiastunie można stwierdzić, że twórcy w tym czasie nie będą się nudzili. Zwłaszcza specjaliści od efektów specjalnych będą musieli przyłożyć się do pracy, bowiem w niektórych momentach CGI nie wyglądało zbyt dobrze. Dużo poprawek czeka aparycję głównej bohaterki. Miejmy jednak nadzieję, że do czasu premiery wszystkie niedociągnięcia zostaną poprawione.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.