Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2018, 19:35

autor: Ender

Shadow of the Tomb Raider – zapowiedziano pierwsze DLC

Znamy zawartość i datę premiery pierwszego dodatku do gry Shadow of the Tomb Raider, który zatytułowany został The Forge. W nowej przygodzie, która pojawi się 13 listopada, Lara będzie eksplorowała zalany lawą grobowiec. Gracze ukończą scenariusz w pojedynkę lub w trybie kooperacji.

Gra Shadow of the Tomb Raider zadebiutowała sklepach w połowie września. Poza bonusami dla osób składających pre-ordery, tytuł w dniu premiery dostępny był wraz z przepustką sezonową. W jej skład wchodzić ma w sumie siedem DLC publikowanych regularnie co miesiąc. Deweloperzy ogłosili dziś tytuł i zawartość pierwszego z nich. The Forge ukaże się 13 listopada, równocześnie na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także na komputerach PC. Warto dodać, że według wcześniejszych planów dewelopera, pierwsze DLC miało ukazać się jeszcze w tym miesiącu. Rozszerzenie trafi nie tylko do posiadaczy season passa. Zakupimy je również osobno, w sugerowanej cenie 4,99 dolarów (ok. 18 zł).

The Forge oferuje wcześniej niewidziany opcjonalny grobowiec, a więc tytułową kuźnię ukrytą w głębi dżungli, która zalana została przez lawę i jest ostatnim miejscem spoczynku antycznych bogów. Na miejscu Lara będzie starała się odkryć tajemnice regionu Kuwaq Yaku. Lokację dogłębnie zbadamy w pojedynkę lub w trybie kooperacyjnym dla dwóch osób. Po ukończeniu grobowca odblokujemy umiejętność grenadiera, a także otrzymamy kolejny strój dla bohaterki oraz całkiem nową broń – Umbrage 3-80.

The Forge zaoferuje zupełnie nowy, opcjonalny grobowiec - Shadow of the Tomb Raider – zapowiedziano pierwsze DLC - wiadomość - 2018-10-05
The Forge zaoferuje zupełnie nowy, opcjonalny grobowiec
Scenariusz ukończymy w pojedynkę lub w trybie kooperacji - Shadow of the Tomb Raider – zapowiedziano pierwsze DLC - wiadomość - 2018-10-05
Scenariusz ukończymy w pojedynkę lub w trybie kooperacji
  1. Oficjalna strona internetowa gry Shadow of the Tomb Raider
  2. Recenzja gry Shadow of the Tomb Raider – czy to już koniec Lary Croft?
  3. Shadow of the Tomb Raider - kompendium wiedzy