Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 3 sierpnia 2020, 13:25

autor: Karol Laska

Serialowy Daredevil również w MCU? Tego chce odtwórca roli Kingpina

Vincent D’Onofrio wyraził swoją sympatię względem odtwórcy roli Daredevila, Charliego Coxa, zaznaczając, że widziałby go także w Marvel Cinematic Universe.

Serialowy Daredevil również w MCU? Tego chce odtwórca roli Kingpina - ilustracja #1
Ta dwójka zna się już aż za dobrze.

Seriale mają to do siebie, że przez swoją dłuższą formułę potrafią łatwiej zaangażować emocjonalnie. Tyczy się to również naszej sympatii do postaci, które z sezonu na sezon stają się widzom coraz bliższe. Wychodzi na to, że nie inaczej jest w samym środowisku aktorskim, bowiem Vincent D’Onofrio tak bardzo polubił swojego kolegę z planu netfliksowego Daredevila, że wstawił się za nim, jeżeli chodzi o jego ewentualny występ w Marvel Cinematic Universe.

Nie da się bowiem ukryć, że szef filmowego uniwersum Marvel, Kevin Feige, wcześniej czy później będzie chciał wykorzystać postać „Diabła z Hell’s Kitchen”. Jak dotąd w roli tej mogliśmy zobaczyć Charliego Coxa. Fani bardzo szybko docenili kreację artysty, docenił go także wyżej wspominany D’Onofrio, czyli odtwórca roli Wilsona Fiska (jednego z głównych antagonistów w produkcji). W trakcie rozmowy z portalem Comicbook zaznaczył:

Wybór [aktora – dop.red.] do roli Daredvila jest oczywisty – nadal wierzę w Charliego Coxa. Uważam, że w razie powstania nowego filmu o Daredevilu lub nawet jego gościnnego występu w którejś z nadchodzących produkcji, jedynym słusznym wyborem jest Charlie. Uwielbiałem pracować z tym gościem.

Taka decyzja ze strony dowodzących MCU byłaby bezprecedensowa, ale jeśliby do niej doszło, to kto wie, czy szans na casting nie mieliby pozostali serialowi aktorzy (w tym i D’Onofrio). W takie gdybanie nie bawi się sam obiekt rozważań, czyli Charlie Cox. Nie wierzy on w powrót do roli „Diabła Stróża” i twierdzi, że zmiany w obsadzie są wręcz niezbędne, aby wprowadzić do uniwersum odpowiednią świeżość. A jak to będzie koniec końców wyglądało? Jeszcze nie wiemy, ale warto przypomnieć, że już za 4 miesiące Marvel odzyska pełnię praw do ekranizowania przygód Daredevila.

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.