Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 kwietnia 2019, 14:38

autor: Aquma

Serial Wiedźmin – Triss na zdjęciach z planu pod zamkiem Ogrodzieniec

Na forum Reddit pojawił się krótki materiał prezentujący ujęcia z planu serialu Wiedźmin od Netfliksa. Na filmie widać aktorki Annę Shaffer (Triss Merigold) oraz MyAnnę Buring (Tissaia de Vries).

Anna Shaffer wypatrzona pod zamkiem Ogrodzieniec. - Serial Wiedźmin – Triss na zdjęciach z planu pod zamkiem Ogrodzieniec - wiadomość - 2019-04-10
Anna Shaffer wypatrzona pod zamkiem Ogrodzieniec.

Niedawno donosiliśmy, że ekipa pracująca nad netfliksową adaptacją Wiedźmina przyjechała do Polski. Zdjęcia do tej produkcji odbywają się obecnie na zamku Ogrodzieniec (wieś Podzamcze, województwo śląskie). Jeden z użytkowników forum Reddit – podpisujący się ksywą Eryk0201 – opublikował krótkie ujęcie z planu.

Źródło: Eryk0201.
Źródło: Eryk0201.

Na trwającym 25 sekund filmie widzimy aktorkę Annę Shaffer, która – jak wiemy – wcieli się w czarodziejkę Triss Merigold. Drugą widoczną osobą najprawdopodobniej jest MyAnna Buring, czyli odtwórczyni roli Tissai de Vries (zwanej też Skowronkiem). Autor wpisu chwali się, że posiada także nagrania prezentujące Thericę Wilson-Read (Sabrina) oraz Tobiego Bamtefę (Danek). Ujęcia zostały opublikowane w serwisie Imgur.

Trzeba przyznać, że materiały Eryka0201 są chyba najwyraźniejszymi przeciekami z planu tej głośnej produkcji Netfliksa. Jak Wam się podobają? Swoje własne ujęcia wrzucają do sieci także inni użytkownicy – zamek Ogrodzieniec jest podobno praktycznie oblężony przez fanów Wiedźmina. Serię zdjęć znaleźć można także na wykopie.

Na jednej z fotografii widzimy nawet jedynego Polaka w obsadzie serialu, czyli Macieja Musiała (wcieli się w Sir Lazlo).

Maciej Musiał w kostiumie. Reddit / u/gravemaster7.
Maciej Musiał w kostiumie. Reddit / u/gravemaster7.
  1. Netflix – strona oficjalna
  2. Zamek Ogrodzieniec – strona oficjalna