Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 13 października 2016, 17:12

Serial Cleaner w ofercie Wydawnictwa Techland

Wydawnictwo Techland ma przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy ze studiem iFun4All S.A. Najnowsza gra krakowskiego dewelopera - Serial Cleaner, trafi na polski rynek w pudełkowej edycji premium. Data premiery pełnej wersji gry zostanie podana niebawem.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Serial Cleaner to szybka gra akcji z elementami skradanki, kładąca nacisk na fabułę. Charakteryzuje się wyjątkowym stylem graficznym, inspirowanym estetyką lat 70. XX wieku, a także nawiązuje do kultowych klasyków kina gangsterskiego z „Pulp Fiction” na czele. Gracz wciela się w zawodowego czyściciela, którego zadaniem jest usunąć z miejsca zbrodni ciała ofiar, ślady krwi, narzędzia mordu i inne dowody, a wszystko to pod czujnym okiem patrolujących okolicę policjantów.

"Pod względem rozgrywki i tematyki Serial Cleaner to powiew świeżości. W Techlandzie lubimy oryginalne i nietuzinkowe tytuły. Staramy się, by do naszej oferty trafiały najlepsze polskie gry, zatem produkcja iFun4all idealnie wpisuje się w naszą misję wydawniczą. Oczywiście gra pojawi się w Polsce w wyjątkowej edycji specjalnej." - mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Serial Cleaner będzie dostępny na polskim rynku w pudełkowej edycji premium, której szczegóły zostaną podane niebawem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Serial Cleaner

Serial Cleaner