Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 marca 2020, 14:05

autor: AlexB

Serial animowany z Robertem Lewandowskim otrzymał zwiastun

Zadebiutował pierwszy zwiastun Kosmicznego wykopu – nowego serialu animowanego stacji TVN, w którym głównym bohaterem jest znany piłkarz Robert Lewandowski. Produkcja zadebiutuje jesienią tego roku.

W SKRÓCIE
  1. Stacja TVN zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu Kosmiczny wykop, w którym głównym bohaterem jest Robert Lewandowski.
  2. Za animację odpowiadają między innymi osoby, które pracowały nad popularnymi swego czasu Włatcami móch.
  3. Składający się z 26 odcinków pierwszy sezon Kosmicznego wykopu zadebiutuje na antenie TVN i TVN 7 oraz na platformie Player we wrześniu tego roku.

Zapowiedziany na początku ubiegłego miesiąca serial animowany Kosmiczny wykop od stacji TVN wzbudził w mediach spore zainteresowanie, przede wszystkim ze względu na jego głównego bohatera, którym jest Robert Lewandowski, znany piłkarz reprezentacji Polski oraz Bayernu Monachium. Wielu zastanawia się, czy produkcja dorówna umiejętnościom sportowym naszego rodaka i będzie stała na wysokim poziomie jeśli chodzi o jakość. O tym będziemy mogli się przekonać w pełni dopiero we wrześniu, kiedy to na antenie TVN i TVN 7 oraz na platformie Player zadebiutuje składający się z 26 odcinków pierwszy sezon tytułu. Małą próbkę tego, co nas czeka, możemy jednak zobaczyć już teraz na pierwszym zwiastunie produkcji, udostępnionym przez stację. Oto on:

Akcja Kosmicznego wykopu będzie rozgrywała się na planecie Spaceball (skojarzenia z pewną komedią Mela Brooksa raczej przypadkowe). Na nią przeniesiony zostanie Robert Lewandowski. Polski piłkarz otrzyma ważne zadanie – zorganizowanie pięcioosobowej drużyny z nim jako kapitanem i zwycięstwo w Galaktycznej Lidze pełnej złożonych z barwnych kosmitów ekip.

Serial animowany z Robertem Lewandowskim otrzymał zwiastun - ilustracja #1
Czy drużyna Roberta Lewandowskiego podoła wyzwaniu?

Serial Kosmiczny wykop ma promować pozytywne wartości, takie jak przyjaźń, lojalność, tolerancja czy empatia, co zresztą można już wyczuć oglądając pierwszy zwiastun produkcji. Cytując słowa Roberta Lewandowskiego (via WirtualneMedia.pl):

Zapraszam wszystkich najmłodszych z całymi rodzinami do oglądania bajki, która odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne?

Przy tym wszystkim nie zapomniano też o rozrywce. Całość ma zostać podana w ciepły, pełen humoru sposób.

Serial animowany z Robertem Lewandowskim otrzymał zwiastun - ilustracja #2
Kosmiczny wykop zadebiutuje tej jesieni.

Pomysłodawcą serialu Kosmiczny wykop jest Paweł Pewny. Reżyserią i scenariuszem zajął się Bartek Kędzierski, a za stronę graficzną odpowiada David Sztarski. Całą trójkę możecie kojarzyć chociażby z pracy nad popularną swego czasu animacją dla dorosłych Włatcy móch. Produkcja powstaje w wytwórni Orange Animation Studio.

  1. Oficjalna strona stacji TVN