Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2021, 12:06

Sezon drugi w Sea of Thieves, czyli nowe wyzwania, nagrody i wydarzenia

Popularny sandbox studia Rare właśnie wchodzi w swój drugi sezon. Sea of Thieves wzbogaci się o wiele nagród, nowych wyzwań oraz wydarzeń w świecie gry.

W SKRÓCIE:
  • W Sea of Thieves rozpoczął się drugi sezon.
  • Gra wzbogaciła się o nowe wyzwania, szlaki handlowe oraz nagrody.
  • W trakcie sezonu pojawią się również ograniczone czasowo wydarzenia.

Kolejny sezon w Sea of Thieves przynosi wiele zmian, które urozmaicą znany już gameplay. Na graczy czeka aż 100 nowych poziomów nagród. Odblokujemy je zwiększając swoją renomę, która rośnie razem z naszymi poczynaniami. Twórcy zagwarantowali wiele nowych zajęć, aby jej zbieranie nie było nużące.

Wśród nowości jest między innymi kolejne wyzwanie szkielecich fortów. W grze pojawiły się Forty Fortuny, które mają stanowić jeszcze większe zagrożenie dla graczy pragnących dużego zarobku. Zastępy zabójczych przeciwników mają jednak oznaczać równie imponujące łupy, jakie zyskamy, jeśli uda nam się pokonać niebezpieczeństwo.

Gracze, którzy wolą unikać walki ucieszą się z kolei ze zmian w handlu. Emisariusze mogą teraz zakupić u sprzedawców z Gildii Kupieckiej specjalne surowce, po czym odsprzedać je z zyskiem w odległych miejscach, które ich potrzebują. Regularne odwiedzanie takich szlaków handlowych wiąże się również ze specjalnymi nagrodami w postaci elementów kosmetycznych oraz broni.

Oprócz tego w Sea of Thieves pojawiać się będą liczne ograniczone czasowo wydarzenia. Gracze będą mogli trafić między innymi w sam środek konfliktu między kompaniami handlowymi lub wziąć udział w polowaniach na szkielety. Każda z takich aktywności wiązać się będzie oczywiście z odpowiednim wynagrodzeniem. Gracze, którzy szybko się wzbogacą będą mogli wykorzystać swoją fortunę na zakup nowych przedmiotów, jakie pojawiły się w sklepach w ramach aktualnego sezonu.