Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 kwietnia 2018, 11:23

autor: Czarny Wilk

Sandra Bullock planuje napad w nowym zwiastunie Ocean's 8

W sieci zadebiutował kolejny trailer zapowiadający Ocean's 8 - luźną kontynuację trylogii filmów z Georgem Clooneyem i Bradem Pittem. W nowej produkcji pierwsze skrzypce gra ekipa złożona z pań.

Ocean’s 8, luźna kontynuacja trylogii zapoczątkowanej przez Ocean’s Eleven z 2001 roku, na długo przed swoim debiutem wzbudziła sporo emocji w związku z zastąpieniem dotąd głównie męskiej obsady tytułową ekipą, składającą się wyłącznie z pań. Czy zaangażowanie znanych gwiazd uratuje film przed losem tworzonego na podobną modłę rebootu Ghostbusters z 2016 roku, który okazał się wielką porażką artystyczną, dowiemy się już 8 czerwca. Póki co możemy natomiast obejrzeć kolejny trailer produkcji.

Akcja Ocean’s 8 koncentruje się na granej przez Sandrę Bullock Debbie Ocean, siostrze bohatera poprzednich filmów Danny’ego Oceana (George Clooney). Po zakończeniu odsiadki, bohaterka zbiera ekipę uzdolnionych specjalistek w celu dokonania brawurowej kradzieży. Oprócz wspomnianej aktorki, w filmie zobaczymy także m.in. Cate Blanchett, Annę Hathaway, Mindy Caling, Rihannę oraz Helenę Bonham Carter. Występy gościnne zaliczą także bohaterowie poprzednich filmów grani przez Matta Damona i Carla Reinera.

Tytułowa ósemka w komplecie. - Sandra Bullock planuje napad w nowym zwiastunie Ocean's 8 - wiadomość - 2018-04-13
Tytułowa ósemka w komplecie.

Wciąż nie znamy statusu postaci odgrywanej przez George’a Clooney’a. Choć poprzedni zwiastun sugeruje, że zginął on pomiędzy filmami, to biorąc pod uwagę tendencje cyklu do oszukiwania widza, charakter Danny’ego Oceana oraz fakt, że przez jakiś czas aktor był wymieniany jako jedna z osób zaangażowanych w produkcję, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w rzeczywistości jego również zobaczymy w filmie.

O Ocean’s 8 bardzo pozytywnie wypowiada się Steven Soderbergh, reżyser poprzednich trzech części cyklu, który przy nowym tytule zadowolił się stanowiskiem producenta, piecze nad całością przekazując Gary’emu Rossowi. „Jestem bardzo, bardzo zadowolony z filmu. Myślę, że jest bardzo sprytny i zabawny, a oglądanie tych wszystkich kobiet razem na ekranie jest bardzo satysfakcjonujące”.

  1. Oficjalna strona Warner Bros.
filmy i serialefilmy Steven Soderbergh Rihanna trailery (filmy i seriale) Ocean's 8 Cate Blanchett