Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2020, 10:40

autor: AlexB

Samochody w Fortnite, gra otrzyma kolejne pojazdy

Jutro firma Epic Games wypuści kolejną aktualizację do gry Fortnite. Nosi ona nazwę Joy Ride i wprowadzi do tytułu samochody, które będzie można prowadzić podczas zabawy.

Samochody były obecne w Fortnite już od dłuższego czasu. Do tej pory stanowiły one jednak nic więcej, jak elementy otoczenia, z którymi niewiele można było zrobić. To się jednak wkrótce zmieni. Firma Epic Games poinformowała, że w środę 5 sierpnia, czyli jutro, ich przebojowa produkcja oparta o tryb battle royale otrzyma kolejną aktualizację, noszącą nazwę Joy Ride. Choć nie zostało to powiedziane wprost, dość oczywiste jest, że wprowadzi ona do gry możliwość prowadzenia aut.

Wraz z premierą aktualizacji Joy Ride (noszącej sygnaturę liczbową 13.40) potwierdzą się spekulacje, które krążyły po sieci już od dłuższego czasu. Ich podstawą był oficjalny opis Sezonu 3 Rozdziału 2 gry Fortnite, w którym znalazł się screen prezentujący poruszające się samochody, a pod nim została umieszczona następująca notka:

W miarę upływu czasu i obniżania się poziomu wody, kolejne lokacje ujrzą światło dzienne. A gdy otworzą się nowe drogi, odkryjesz nowe sposoby poruszania się...

Ponadto na mapie w Fortnite można znaleźć plakaty czterech samochodów – sportowego Whiplasha (obecnego również na powyższym tweecie studia Epic Games), hatchbacka Prevalenta, pickupa Beara oraz ciężarówkę Mudflapa. Najprawdopodobniej to właśnie nimi gracze będą mogli poruszać się od jutra w trakcie zabawy.

Samochody w Fortnite, gra otrzyma kolejne pojazdy - ilustracja #1
Już wkrótce gracze Fortnite będą mogli zasiąść za kierownicami samochodów.

Na koniec można zadać sobie pytanie, w jakim stopniu pojazdy te zmienią sposób i tempo zabawy w Fortnite? I czy spodoba się to graczom? Odpowiedzi poznamy już wkrótce.

  1. Oficjalna strona gry Fortnite
  2. Fortnite: Battle Royale – poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach