Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 24 lutego 2020, 12:52

autor: Froozyy

Turniej Teamfight Tactics CUP Warm Up! [ZAKOŃCZONY]

Przygotowaliśmy dla Was dwa turnieje w Teamfight Tactics, w których łączna pula nagród wyniesie 2000 złotych. Zapisy trwają do 6 marca, a rozgrywki odbędą się odpowiednio 9 oraz 12 marca.

Przygotowaliśmy dla Was dwa rozgrzewkowe turnieje TFT. - Ruszyły zapisy do Teamfight Tactics CUP Warm Up! - wiadomość - 2020-02-24
Przygotowaliśmy dla Was dwa rozgrzewkowe turnieje TFT.

Przed atrakcjami, jakie szykujemy w tym roku, przygotowaliśmy dla Was dwa turnieje rozgrzewkowe w TFT. W każdym z nich pula nagród wyniesie 1000zł. Rozgrywki nie mają ustalonego poziomu, a to oznacza, że wezmą w nich udział Ci, którzy zapiszą się jako pierwsi. Każdy turniej został stworzony z myślą o 256 graczach. Poniżej znajdziecie dokładne informacje dotyczące ich przebiegu.

Rejestrować się możecie pod tymi adresami (turniej 9 marca / turniej 12 marca) do 6 marca do godziny 19:00. Listę uczestników ogłosimy w ten sam dzień o godzinie 22:00. Następnie zakwalifikowani zawodnicy będą musieli potwierdzić swój udział odpowiednio 9 i 12 marca (w zależności od wybranego turnieju) między 7:00 a 17:00. Rozgrywki rozpoczną się w te same dni o 19:00.

Szczegółowe informacje na temat zapisów zamieszczamy poniżej. Z kolei pełny regulamin znajdziecie na oficjalnych stronach turnieju (9 marca / 12 marca). Zajrzyjcie również na profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. kolejnymi planowanymi turniejami czy też codziennymi streamami.

Regulamin turnieju

  • W turnieju może wziąć maksymalnie 256 graczy podzielonych na 8-osobowe grupy.
  • Każda grupa gra jeden mecz.
  • Turniej odbędzie się w systemie drabinki pojedynczej eliminacji.
  • Czterech najlepszych graczy z grupy przechodzi dalej, dopóki nie zostanie finałowa ósemka.
  • Nagrody: I miejsce – 500zł, II miejsce – 250zł, III miejsce – 150zł, IV miejsce – 100zł

Najważniejsze terminy

Ruszyły zapisy do Teamfight Tactics CUP Warm Up! - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Potyczki taktyczne

Potyczki taktyczne