Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2017, 14:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Ruszyła nowa wersja Sklepu GRY-OnLine

Wystartowaliśmy z nową wersją Sklepu GRY-OnLine, który od teraz jest ładniejszy i bardziej funkcjonalny. Dodatkowo na dobry początek przyszykowaliśmy specjalną promocję.

Nowy Sklep GRY-OnLine

Sklep GRY-OnLine przeszedł niedawno sporą metamorfozę, porzucając poprzedni, przestarzały wygląd na rzecz nowego wystroju, a co za tym idzie – ułatwionej, bardziej intuicyjnej nawigacji. Sądzimy, że nowa wersja sklepu przypadnie Wam do gustu, ale zaznaczamy, że znajduje się ona jeszcze w fazie beta, więc możecie trafić na niewielkie błędy. Jeżeli spotkałaby Was taka niemiła niespodzianka, to bardzo prosimy o skorzystanie z przycisku „Feedback”, który znajdziecie na stronie sklepu po lewej stronie. Za jego pomocą możecie przesłać nam informacje o wszelkich niedogodnościach.

Dodatkowo chcemy jeszcze poinformować o korzyściach płynących z zakupów w Sklepie GRY-OnLine. Mowa np. o GOLach, czyli wirtualnej walucie zdobywanej za zakupy. Każda wydana złotówka jest równoznaczna z otrzymaniem 1 punktu, a te przekładają się na zniżki podczas kolejnych zakupów. Ponadto do zamówień dokładamy darmowe poradniki z serwisu GRY-OnLine.pl w formacie PDF, o ile do danej gry takowa solucja została napisana lub dopiero powstanie (w takim przypadku dostęp otrzymacie w momencie ewentualnej publikacji poradnika).

Z okazji premiery nowej wersji Sklepu GRY-OnLine przygotowaliśmy również specjalną promocję, a dodatkowo do 23 lutego możecie taniej nabyć cyfrowe wersje gier Ubisoftu.

Sklep GRY-OnLine w nowej odsłonie. - Ruszyła nowa wersja Sklepu GRY-OnLine - wiadomość - 2017-02-20
Sklep GRY-OnLine w nowej odsłonie.

Wybrane promocje

W ramach promocji możecie zaopatrzyć się m.in. w pudełkowe wydania Resident Evil: Origins Collection (wersja PC w cenie 26,90 zł), Dying Light: The Following Edycja Rozszerzona (67,90 zł na PC, 79,90 zł na konsolach Xbox One i PlayStation 4) czy też The Wolf Among Us: A Telltale Games Series (47,90 zł na XOne i PS4). Wyprzedaż potrwa do 26 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo pragniemy zwrócić uwagę na zestaw PlayStation 4 Slim 1TB + For Honor + gra do wyboru, który znajdziecie tutaj w cenie 1479 zł.

Życzymy udany zakupów!

PlayStation 4 Slim 1TB z grą For Honor i jeszcze jedną produkcją do wyboru.
PlayStation 4 Slim 1TB z grą For Honor i jeszcze jedną produkcją do wyboru.