Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 października 2021, 17:00

autor: Froozyy

Rusza konkurs NVIDIA GEFORCE NOW - zgarnij zestaw NVIDIA SHIELD PRO wraz z kontrolerem

NVIDIA zaprasza do udziału w konkursie, stawiając na przyszłościowy gaming w chmurze. Dlatego też, aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić screen z dowolnej gry z chmurą w roli głównej.

Czy też macie tak, że czasami po prostu musicie się zatrzymać w grze, by uwiecznić chwilę, piękną niczym obraz Boba Rossa? Jaka chmura jest, każdy widzi. Ale chmury mają różne rozmiary i kształty. Wszystkich łowców niezapomnianych momentów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na zrzut ekranu, w którym Waszym zadaniem będzie polowanie na najciekawszą chmurę.

Szczegółowe zasady konkursu

Zagrajcie w swoją ulubioną grę, rozgrzejcie myszy i klawiatury. Zadanie konkursowe jest następujące:

„Obudź w sobie artystę i zrób screena z gry z chmurą w roli głównej”.

W zamian za upolowanie najbardziej wyjątkowej chmury czeka zestaw NVIDIA SHIELD PRO wraz z kontrolerem NVIDIA SHIELD. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie https://gfn.gry-online.pl.

Przy zgłaszaniu swoich prac, musicie pamiętać o następujących krokach:

  • Wykonaj zrzut ekranu z gry inspirowany hasłem konkursowym „Obudź w sobie artystę i zrób screena z gry z chmurą w roli głównej.”;
  • Twoja praca powinna być plikiem graficznym nieprzekraczającym 5MB;
  • Plik graficzny prześlij na maila [email protected] w temacie wpisując „Konkurs NVIDIA GFN”;
  • Możesz zgłosić maksymalnie jedną pracę;
  • Aby wziąć udział w konkursie, musisz zamieścić w wiadomości mailowej ze zgłoszeniem następująca formułę: „Udostępniam swój adres mailowy firmie GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu email w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres email jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy.”
  • Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Na Wasze prace czekamy do 5 listopada włącznie.

Nagrody

Nagrodą w konkursie jest zestaw NVIDIA SHIELD PRO wraz z kontrolerem NVIDIA SHIELD.

Rusza konkurs NVIDIA GEFORCE NOW - zgarnij zestaw NVIDIA SHIELD PRO wraz z kontrolerem - ilustracja #1

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: https://gfn.gry-online.pl. Życzymy powodzenia i udanego polowania na najpiękniejsze chmury!