Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2022, 18:09

autor: Agnieszka Adamus

RPG akcji Forspoken zalicza opóźnienie

Luminous Productions ogłosiło, że Forspoken zostało opóźnione. Tytuł trafi w nasze ręce dopiero w październiku.

Pod koniec maja do sprzedaży miało trafić Forspoken, czyli RPG akcji od Luminous Productions. Jak się jednak okazuje, produkcja nie zadebiutuje w pierwotnie zakładanym terminie. Twórcy ogłosili, że tytuł zaliczył opóźnienie i ukaże się 11 października tego roku.

RPG akcji Forspoken zalicza opóźnienie - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/Forspoken/status/1500863854359846913

Plotki o przesunięciu premiery krążyły już wcześniej. Na samym początku marca o potencjalnym opóźnieniu informował AccountNGT. Zasłynął on za sprawą publikacji grafiki pochodzącej ze Star Wars: Eclipse na kilka dni przed oficjalną zapowiedzią gry. Jak widać, i w tym przypadku miał praktycznie całkowitą rację. Pomylił jedynie sposób, w jaki fakt ten został ogłoszony.

Akcja Forspoken osadzona została w krainie Athia. Miejsce to spokojnie się rozwijało do czasu, aż nawiedziła je plaga znana jako Break. Zmieniła ona ludzi i zwierzęta w agresywne istoty. Wcielimy się w Frey Holland – kobietę, która w tajemniczy sposób przeniosła się do tego świata ze współczesnego Nowego Jorku. Aby odkryć, jak się tam znalazła, protagonistka musi rozprawić się z zarazą.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Forspoken