Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2022, 20:42

Kolejny stream z remake'u Dead Space już w tym tygodniu

11 marca odbędzie się kolejny pokaz, który ma nam przybliżyć szczegóły dotyczące wczesnych etapów produkcji Dead Space.

Electronic Arts ogłosiło pokaz, na którym zaprezentowane zostaną kulisy produkcji remake’u Dead Space. Stream odbędzie się 11 marca o godzinie 19:00 polskiego czasu. Całość będzie można obejrzeć za pośrednictwem oficjalnego kanału marki w serwisie YouTube.

Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie zostanie pokazane podczas transmisji. Podano jedynie, że będziemy mieć wgląd w proces produkcji Dead Space.

Dead Space to remake survival horroru stworzonego przez Visceral Games. Za opracowanie nowej wersji odpowiada studio EA Motive. Według zapowiedzi twórców produkcja ma otrzymać odświeżoną grafikę oraz inne elementy rozgrywki. Data premiery gry pozostaje nieznana.

  1. Electronic Arts - strona oficjalna

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej