Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 grudnia 2019, 12:06

autor: Froozyy

Rozdaliśmy ponad 1700 pianek Ptasiego Mleczka - podsumowanie Friendly Fire by Wedel Up!

Ponad tydzień temu odbył się ostatni turniej w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. Teraz przyszła chwila na krótkie podsumowanie ostatniego sezonu turniejowego oraz ogłoszenie zwycięzcy rankingu generalnego.

Zakończyliśmy sezon Friendly Fire by Wedel Up!. - Rozdaliśmy ponad 1700 pianek Ptasiego Mleczka - podsumowanie Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-12-27
Zakończyliśmy sezon Friendly Fire by Wedel Up!.

Za nami kolejny sezon Friendly Fire, który tym razem zorganizowaliśmy dla Was wspólnie z marką E.Wedel. W ramach Friendly Fire by Wedel Up! rozegraliśmy siedem turniejów, w których do wygrania były zarówno nagrody pieniężne, jak i słodkie upominki od marki E.Wedel. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ogromne zaangażowanie, które zresztą potwierdzają zebrane przez nas statystki.

Statystyki Friendly Fire by Wedel Up!.
Statystyki Friendly Fire by Wedel Up!.

Zakończenie sezonu to także czas na poznanie gracza, któremu w rankingu generalnym Friendly Fire by Wedel Up! udało się zebrać największą liczbę punktów. Przypominamy, że przyznawano je za sam udział oraz za zajęte miejsce. Uczestnicy mogli je uzyskać za maksymalnie cztery turnieje. Zawodnikiem z największą liczbą punktów zebranych w tym sezonie, do którego powędruje karta graficzna GeForce RTX 2070 Super, okazał się Vibidi – jego wynik to 272. Gratulujemy!

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom Friendly Fire by Wedel Up! i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach wieloosobowych!