Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 marca 2012, 11:17

autor: Sarge

Rozdajemy 1000 kluczy do weekendowych testów gry TERA

Mamy dla Was 1000 kluczy do zamkniętych, weekendowych testów gry TERA. Pozwolą one sprawdzić, jak ta ciekawie zapowiadająca się produkcja MMO prezentuje się w akcji. Promocja jest ograniczona, więc warto jak najszybciej z niej skorzystać.

Za kilka godzin rozpoczną się zamknięte, weekendowe testy gry TERA. Wraz z firmą Frogster Online przygotowaliśmy dla Was 1000 kluczy umożliwiających wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu.

Stosowny kod możecie odebrać na stronie promocyjnej – wystarczy, że jesteście zarejestrowanymi użytkownikami serwisu gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail. Następnie musicie zalogować się na swoje konto (lub zarejestrować nowe) na stronie account.tera-europe.com, zrealizować zdobyty klucz i ściągnąć klienta z grą. Beta oferuje dwa serwery PvP oraz możliwość rozwinięcia postaci do 27. poziomu.

Testy rozpoczną się dzisiaj o godzinie 15:00, by zakończyć się o północy z niedzieli na poniedziałek (4/5.03). Kody z naszej strony promocyjnej ważne są tylko w tym okresie, ale Wasze konta pozostaną aktywne i będą mogły zostać wykorzystane w kolejnych etapach beta testów, wymagających jednak posiadania nowego klucza. Pełną rozpiskę planowanych etapów bety znajdziecie na powyższym zdjęciu.

TERA to ciekawie zapowiadająca się gra MMO autorstwa koreańskiego studia Bluehole, która zadebiutuje 3 maja w całej Europie. Jakiś czas temu na oficjalnej stronie pojawiła się opcja składania zamówień przedpremierowych. Edycja standardowa będzie kosztować 49,95 euro (ok. 206 złotych), cyfrowa edycja kolekcjonerska 59,95 euro (ok. 247 złotych), a pudełkowa wersja kolekcjonerska 69,95 euro (ok. 288 złotych).