Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2015, 18:30

autor: Góral

Rock Band 4 ukaże się w październiku? Poznaliśmy ceny zestawów

W sklepie Amazon rozpoczęto przyjmowanie pre-orderów na Rock Band 4. Według największego internetowego sprzedawcy, produkcja ukaże się 6 października 2015 roku, a za zestaw z grą, gitarą, perkusją i mikrofonem zapłacimy 249,99 dolarów, czyli ponad 900 zł

W sklepie Amazon rozpoczęto przyjmowanie zamówień przedpremierowych na grę Rock Band 4. Dzięki temu poznaliśmy prawdopodobną datę premiery produkcji, która, według oferty zamieszczonej u sprzedawcy, została wyznaczona na 6 października 2015 roku. Przy okazji dowiedzieliśmy się ile będziemy potrzebować pieniędzy na zakup tytułu. Zestaw z grą, gitarą, perkusją i mikrofonem wyceniono na 249,99 dolarów, czyli ponad 900 zł. Z kolei za pakiet gra + gitara zapłacimy 129,99 dolarów (około 480 zł). Studio Harmonix nie potwierdziło jeszcze tych doniesień, ale w przypadku cen sytuacja raczej nie ulegnie zmianie.

Rock Band 4 to powrót serii, która kilka lat temu była jedną z najbardziej dochodowych marek na rynku. Nowa odsłona została zapowiedziana w marcu bieżącego roku. Tytuł powstaje z myślą o konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 i ukaże się wraz z nowymi imitacjami instrumentów, ale do zabawy będzie można wykorzystywać także sprzęt z poprzednich odsłon serii. Szczegóły na temat tego rozwiązania nie są jeszcze znane. Warto jednak wspomnieć, że wszystkie utwory ze sklepu Rock Band będą kompatybilne z „czwórką”. Jeżeli więc kupowaliście w poprzednich latach piosenki do zabawy w którejkolwiek części Rock Band, to wykorzystacie je również w nadchodzącej odsłonie.

Rock Band 4 - taki oto zestaw wyceniono w USA na około 250 dolarów, czyli ponad 900 zł.
Rock Band 4 - taki oto zestaw wyceniono w USA na około 250 dolarów, czyli ponad 900 zł.