Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2017, 10:09

Rising Storm 2: Vietnam - ruszyła otwarta beta. Premiera pełnej wersji 30 maja

Firma Tripwire Interactive uruchomiła otwartą betę taktycznej strzelanki Rising Storm 2: Vietnam. Ponadto ujawniono, że pełna wersja gry trafi do sprzedaży 30 maja tego roku.

Testy dobiegną końca w poniedziałek wieczorem. - Rising Storm 2: Vietnam - ruszyła otwarta beta. Premiera pełnej wersji 30 maja - wiadomość - 2017-05-20
Testy dobiegną końca w poniedziałek wieczorem.

Firma Tripwire Interactive i studio Antimatter Games ujawniło datę premiery sieciowej strzelanki Rising Storm 2: Vietnam. Okazuje się, że nie będziemy musieli czekać długo, gdyż produkcja trafi do sprzedaży 30 maja, wyłącznie w wersji na PC.

Zainteresowani wcale nie muszą jednak czekać do końca miesiąca na wypróbowanie tego projektu. Twórcy uruchomili bowiem w serwisie Steam otwartą betę, która pozwala za darmo wypróbować grę przed premierą. Testy dobiegną końca w poniedziałek wieczorem. Przed pobraniem plików warto zapoznać się udostępnionymi niedawno wymaganiami sprzętowymi.

RISING STORM 2: VIETNAM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Antimatter Games
  2. Wydawca: Tripwire Interactive
  3. Gatunek: FPS
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 30 maja 2017 r.

Warto wspomnieć, że obecnie w serwisie Steam grę Rising Storm 2: Vietnam można kupić w pre-orderze za 20,99 euro, czyli w przeliczeniu około 88 złotych. Jest to cena promocyjna, obniżona o 25% i w dniu premiery podskoczy do 27,99 euro (ok. 118 zł).

Przypomnijmy, że Rising Storm 2: Vietnam będzie pierwszą od dłuższego czasu obiecującą strzelanką, która podejmie się tematyki tego konfliktu. Poprzednia część, czyli Rising Storm koncentrowała się bowiem na froncie pacyficznym w trakcie II wojny światowej. W zeszłym roku otrzymaliśmy co prawda Eve of Destruction – Redux, ale ta komercyjna wersja popularnego przed laty moda okazała się dosyć sporym rozczarowaniem.

  1. Owarta Beta w Steam
  2. Oficjalna strona gry
  3. Graliśmy w Rising Storm 2: Vietnam – klimatyczna wojna na przestarzałym silniku