Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 lutego 2021, 11:46

autor: Ness

Reżyser Godzilla vs. Kong wdzięczny fanom za pozytywny odbiór zwiastuna

Adam Wingard, reżyser filmu Godzilla vs. Kong, na swoim Instagramie podziękował wszystkim, którzy pozytywnie ocenili zwiastun jego najnowszej produkcji. W ramach wdzięczności przygotował kompilację najlepszych reakcji.

Zwiastun nadchodzącej superprodukcji Godzilla vs. Kong okazał się dużym sukcesem. Trailer, który swoją premierę miał 24 stycznia na oficjalnym kanale Warner Bros., obejrzało już prawie 50 milionów internautów.

Triumf trailera objawia się nie tylko w liczbie wyświetleń czy łapek w górę (ok. 1.5 miliona), ale też w wielu filmikach internautów, którzy nagrali swoje reakcje na oglądany przez nich zwiastun. Z takiego rodzaju popularności cieszy się sam reżyser tego filmu – Adam Wingard. Jest to dla niego pierwszy blockbuster w karierze. Wcześniej tworzył przede wszystkim niskobudżetowe horrory (Następny jesteś ty, Blair Witch). Twórca na swoim Instagramie osobiście podziękował wszystkim, którzy pozytywnie ocenili zwiastun Godzilla vs. Kong, a w szczególności docenił tych, którzy nagrali swoje reakcje. Autor wspólnie z Warner Bros. stworzył kompilację filmików nagranych przez fanów i umieścił ją na swoim oficjalnym kanale na YouTube.

Obserwowanie, jak trailer do Godzilla vs Kong zdobywa wielką popularność w Internecie było jednym z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność, bo to wy stoicie za tym sukcesem. Tworzenie tak wielkiej produkcji odejmuje ci parę lat z życia. To trudny i długotrwały proces. Porównajcie moją obecną brodę z tą z początku zdjęć. Kiedyś miałem tylko parę siwych włosów, a teraz wyglądam jak cholerny Święty Mikołaj. Lecz nic mnie tak nie odmładza, jak oglądanie waszej ekscytacji w wielu filmikach z reakcjami. Może nie będę w stanie cieszyć się filmem w kinie, ale wasza radość i podekscytowanie sprawiają, że ta długa podróż była tego warta.

Godzilla vs Kong, zgodnie z tym co zapowiedziało Warner Bros., będzie miał swoją premierę równocześnie na ekranach kin, jak i na platformie streamingowej HBO Max. Starcie dwóch legendarnych potworów, które ostatni raz zmierzyły się ze sobą w 1962 roku, odbędzie się 31 marca tego roku.