Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2021, 14:31

Respawn nadal pracuje nad opcją prywatnych lobby w Apex Legends

Do Apex Legends trafią prywatne lobby. Deweloperzy potwierdzili, że prace nad tą opcją nadal trwają i wkrótce będą w stanie uchylić rąbka tajemnicy.

W SKRÓCIE:
  1. Reżyser Apex Legends potwierdza, że prace nad prywatnymi lobby nadal trwają i wkrótce dowiemy się o nich nieco więcej.

Prywatne gry prędzej czy później trafią do Apex Legends. Fani darmowego FPS-a od studia Respawn Entertainment od długiego czasu wyczekują jakichkolwiek wieści na ten temat. Nadzieję w ich serca wlał reżyser gry - Chad Grenier.

Jak donosi twitterowy profil Apex Legends News, prace nad implementacją prywatnych lobby w Apex Legends trwają i deweloperzy mają nadzieję, że w najbliższym czasie będą mogli powiedzieć więcej na ten temat. Nie można więc jednoznacznie stwierdzić, czy doczekamy się tej nowości w 11. sezonie, czy też nieco później.

Dziesiąty sezon Apex Legends, który powinien wystartować na początku sierpnia, przynieść ma m.in. rankingową wersję trybu Areny. Od 13 lipca trwa za to wydarzenie „Poszukiwacze wrażeń”, które pozwala zebrać nowe przedmioty kosmetyczne dla naszych bohaterów. Więcej informacji na temat nadchodzących nowości w grze poznamy w trakcie EA Play Live 22 lipca tego roku.

  1. Apex Legends - strona oficjalna
  2. Apex Legends - poradnik do gry