Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2020, 13:21

autor: Aquma

Red Dead Online przeżywa atak klaunów, to protest

Gracze Red Dead Online postanowili zaprotestować przeciwko kiepskiemu wsparciu popremierowemu dla tego tytułu. Użytkownicy przebrali się za klaunów, argumentując, że równie dobrze ich postacie mogą wyglądać tak, jak oni sami się czują.

Red Dead Online przeżywa atak klaunów, to protest - ilustracja #1
Protest w Red Dead Online.

W SKRÓCIE:

  1. od ostatniej aktualizacji z większą porcją nowej zawartości do RDO minęło siedem miesięcy;
  2. część graczy czuje się sfrustrowana i protestuje, przebierając się w grze za klaunów.

Od premiery ostatniego patcha do Red Dead Online, oferującego konkretną porcję nowej zawartości – tzw. aktualizacji Moonshiners – minęło siedem miesięcy. Spora grupa graczy czuje się sfrustrowana tym, jak słabo tytuł jest wspierany przez deweloperów ze studia Rockstar Games. Niektórzy z nich postanowili zaprotestować… przebierając się za klaunów.

Skoro wszyscy jesteśmy klaunami w związku z tym, że wciąż wierzymy, że dostaniemy aktualizację, to równie dobrze możemy przebrać się za nich w grze – argumentuje moderator kanału Red Dead Online na Discordzie (via PCGamesN).

W rezultacie powstały zabawne filmy i sceny, przedstawiające oddziały klaunów jadących gdzieś razem albo próbujących znaleźć sobie jakieś zajęcie.

More clowns arriving in RedDeadOnline to get ready for tomorrow's update from r/RedDeadOnline

Red Dead Redemption 2 otrzyma patch?

Co ciekawe, wygląda na to, że Red Dead Redemption 2 – a co za tym idzie Red Dead Online – faktycznie otrzyma dziś patch. Gracze wskazują na fakt, że pliki gry na Steamie są aktualizowane. Nie wiadomo, jakie zmiany zostaną wprowadzone (deweloperzy na razie nie wspomnieli o żadnej łatce na stronie gry, nie ma też żadnych informacji na jej temat na Steamie), ale część użytkowników już zaznacza, że spodziewa się co najwyżej… jeszcze większego rozczarowania.

Pliki gry są aktualizowane na Steamie, a jutro czeka nas wtorkowy patch... po raz pierwszy od dłuższego czasu mogę powiedzieć na pewno, bez wątpienia, że rozczarowanie, które odczuję jutro rano będzie 20 razy gorsze niż zwykle – napisał EternalSymere we wczorajszym wpisie.

Przypominamy, że Red Dead Online to tryb sieciowy gry Red Dead Redemption 2. Produkcja jest dostępna na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Red Dead Redemption 2 – strona oficjalna
  2. Red Dead Online – poradnik
  3. Wrażenia z bety Red Dead Online – chaos i drożyzna