Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2020, 12:55

Recenzje Dreams - kolejny znakomity tytuł ekskluzywny na PS4

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Dreams, czyli najnowszej gry twórców kultowego cyklu LittleBigPlanet. Według krytyków podołali oni zadaniu i po raz kolejny stworzyli świetną produkcję.

W SKRÓCIE
 1. Dreams zbiera jak na razie świetne oceny w mediach branżowych.
 2. Krytycy chwalą przede wszystkim ogrom możliwości, jakie ta gra daje.
 3. Tytuł zadebiutuje 14 lutego na PlayStation 4. Będzie on posiadał pełną polską wersję językową.

Jutro wielki dzień dla wszystkich miłośników twórczości Media Molecule. Po blisko roku we wczesnym dostępie na konsoli PlayStation 4 w końcu zadebiutuje pełna wersja nietypowej produkcji Dreams. Jako że seria LittleBigPlanet, za którą studio należące do firmy Sony jest uwielbiane, stała na bardzo wysokim poziomie, oczekiwania związane z nadchodzącym tytułem były bardzo wysokie. Na szczęście, spece z Media Molecule nie zawiedli. Według pierwszy recenzji branżowych Dreams, po raz kolejny udało im się dostarczyć świetną produkcję.

Dreams jest kolejną udaną produkcją studia Media Molecule. - Recenzje Dreams - kolejny znakomity tytuł ekskluzywny na PS4 - wiadomość - 2020-02-13
Dreams jest kolejną udaną produkcją studia Media Molecule.

W bazie serwisu OpenCritic jak na razie możemy znaleźć sześć recenzji Dreams. Wszystkie one są pozytywne, a średnia ocen tytułu wynosi obecnie imponujące 94/100. Krytycy podkreślają, że oferuje on absolutnie unikalne doświadczanie. Są oni pod wrażeniem przede wszystkim tego, jaki ogrom opcji daje ta produkcja. Odbiorcy otrzymają w swoje ręce potężne narzędzie, dzięki któremu będą mogli realizować swoje najróżniejsze fantazje – tworzyć zaawansowane gry oraz prawdziwe dzieła sztuki, a następnie dzielić się nimi ze światem. Na uwagę zasługuje również świetnie zrealizowany tryb opowieści, zatytułowany Marzenie Arta.

Co do wad Dreams, to w recenzjach często podnoszona jest kwestia, iż tytuł potrafi być momentami przytłaczający i by go w pełni zrozumieć, należy poświęcić mnóstwo czasu. Ponadto sterowanie, zwłaszcza ruchowe, nie zawsze jest tak precyzyjne, jakby się tego chciało. Nie są to jednak elementy, które drastycznie mogłyby wpłynąć na przyjemność płynącą z zabawy.

Wybrane recenzje Dreams

 1. God is a Geek – 10/10
 2. Push Square – 10/10
 3. Jack of All Controllers – 9,5/10
 4. Gamerheadquarters – 9/10
 5. Hobby Consolas – 88/100
 6. IGN Spain – 8,7/10

Na koniec jeszcze istotna informacja dla osób zainteresowanych kupnem Dreamstytuł posiada polską wersję językową. Lokalizacja obejmuje zarówno napisy, jak i dialogi.

 1. Oficjalna strona gry Dreams
 2. Dreams - poradnik do gry