Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 kwietnia 2020, 16:45

autor: Froozyy

Reakcje na sceny z Avengers: Endgame pokazują pasję fanów

Od wczoraj sporą popularnością na Twitterze cieszą się wpisy, na których widnieją reakcje widzów na kinową premierę filmu Avengers: Koniec gry. Tweety te zauważył także producent filmowy MCU - Kevin Feige.

Reakcje na sceny z Avengers: Endgame pokazują pasję fanów - ilustracja #1
Avengers: Koniec gry zadebiutowało prawie rok temu, a mimo to nadal może pochwalić się sporą popularnością w sieci.

UWAGA: w tym newsie znajdują się spoilery dotyczące filmu Avengers: Koniec gry. Czytasz na własną odpowiedzialność.

Wczoraj jeden z użytkowników Twittera Scott Gustin udostępnił na swoim profilu fragmenty filmiku ukazującego reakcje fanów na premierę Avengers: Koniec gry w kinie El Capitan znajdującym się w Hollywood. Materiały, którym podzielił się ze swoimi obserwującymi, co prawda mają już niecały rok, ale jak widać nie przeszkodziło to, by w mgnieniu oka ponownie podbiły one serca fanów.

Zdecydowanie największą popularnością cieszy się reakcja na scenę, w której Kapitan Ameryka podniósł młot Thora i rozpoczął walkę z Thanosem. Był to moment, o którym fani spekulowali już dłuższy czas i głowili się nad tym, czy ktoś oprócz Boga Piorunów będzie godzien dobyć Mjolnira.

Nie mniejszym entuzjazmem widzowie zareagowali na moment otwarcia portali, przez które przybyli wszyscy dotychczasowi Avengersi. Wypowiedziane przez Kapitana Amerykę słowa „Avengers Assemble”, podobnie jak scena, gdzie Iron Man podkradł Thanosowi Kamienie Nieskończoności, spotkały się z ogromnym okrzykiem radości zebranych fanów.

Szybko zdobywające popularność tweety nie uszły uwagi producenta filmowego odpowiedzialnego za MCU Kevina Feige, który napisał:

Piękne przypomnienie tego, co robiliśmy razem prawie dokładnie rok temu. Piękne przypomnienie tego, co będziemy ponownie razem robić pewnego dnia.

Natomiast cały 40-minutowy zbiór reakcji, o którym mowa w tym tekście, możecie obejrzeć poniżej.