Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2020, 09:51

autor: Aquma

PUBG otrzyma tryb Team Deathmatch

PUBG – hitowa strzelanka battle royale od studia PUBG Corporation – otrzyma zupełnie nowy tryb Arcade. Pozwoli on na udział w klasycznych meczach typu Team Deathmatch, przygotowanych z myślą o ośmiu graczach.

PUBG otrzyma nowy tryb gry. - PUBG otrzyma tryb Team Deathmatch - wiadomość - 2020-02-13
PUBG otrzyma nowy tryb gry.

W SKRÓCIE:

  1. PUBG otrzyma tryb Team Deathmatch;
  2. zagramy w 8 osób na 7 różnych arenach;
  3. nowość zadebiutuje na konsolach i pecetach wraz z aktualizacją 6.2.

Twórcy strzelanki battle royale PUBG – studio PUBG Corporation – poinformowali, że wraz z aktualizacją 6.2 otrzyma ona tryb Arcade. Nowy moduł będzie dostępny na pecetach i konsolach i pozwoli rozgrywać mecze typu Team Deathmatch (drużynowy deathmatch), znane z wielu klasycznych gier FPS. Informacja została przekazana na oficjalnej stronie tytułu. Przedstawiono także krótki zwiastun, który znajdziecie poniżej.

W rozgrywkach typu Team Deathmatch weźmie udział do 8 graczy jednocześnie. Otrzymamy możliwość rywalizowania na siedmiu odmiennych arenach. Nie zabraknie oczywiście przeróżnych broni, które pozwolą zyskać przewagę nad rywalami. Co ciekawe, grać będziemy mogli tylko w trybie pierwszoosobowym. Twórcy zdecydowali się również na wyłączenie bratobójczego ognia (friendly fire). Pojawi się natomiast regenerujące się zdrowie oraz kilka sekund nieśmiertelności po odrodzeniu.

Warto odnotować, że – jak zapewniają twórcy – dodanie modułu Arcade nie oznacza porzucenia rozwoju podstawy gry, czyli rozgrywek typu battle royale.

Przypominamy, że PUBG (Playerunknown's Battlegrounds) zadebiutowało na komputerach w grudniu 2017 roku – po mniej więcej pół roku w programie Wczesnego Dostępu Steam. Niecały rok później (4 września 2018 r. na Xboksie One i 7 grudnia 2018 r. na PlayStation 4) pojawiły się wydania konsolowe.

  1. PUBG – strona oficjalna
  2. PUBG – poradnik
  3. Recenzja gry Playerunknown’s Battlegrounds – PUBG to fenomen roku, ale nie gra roku