Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2020, 12:55

autor: Entelarmer

PS5 na pokazie w sierpniu? Plotki o State of Play

Wygląda na to, że wkrótce doczekamy się następnego pokazu gier na konsole PlayStation. Jeff Grubb z Venture Beat sugeruje, że Sony zorganizuje kolejny odcinek State of Play na początku sierpnia.

PS5 na pokazie w sierpniu? Plotki o State of Play - ilustracja #1
Początek sierpnia może ze sobą przynieść kolejny pokaz dla fanów PlayStation.

Minęło już nieco czasu od ostatniej konferencji firmy Sony, a choć obfitowała ona w zapowiedzi, gracze mogą już wyglądać kolejnej prezentacji pod sztandarem PlayStation. Jeśli wierzyć Jeffowi Grubbowi z serwisu VentureBeat, może się ona odbyć już wkrótce. Dziennikarz zamieścił na Twitterze kolejną wersję swojego – tak to nazwijmy – rozkładu zajęć w branży gier, uwzględniającego następny odcinek State of Play.

Grubb umieścił pokaz między dwoma innymi pozycjami: pierwszą zaplanowaną na 5 sierpnia, drugą odbywającą się 11 sierpnia. Na pytanie jednego z użytkowników Twittera, czy takie położenie State of Play jest znaczące, dziennikarz odpowiedział, że owszem, ale „tylko trochę” i wciąż nie ma pewności co do terminu. Innymi słowy, kolejna prezentacja Sony może odbyć się za tydzień lub dwa.

Zaznaczamy, że to wyłącznie pogłoska. Owszem, Jeff Grubb ma na swoim koncie wiele potwierdzonych przecieków (choćby ten dotyczący czerwcowego pokazu The Future of Gaming). Co więcej, niedawne plotki o rychłej prezentacji menu PlayStation 5 również sugerują, że wkrótce doczekamy się kolejnego wydarzenia organizowanego przez Sony. Niemniej wielokrotnie przekonaliśmy się, że nawet sprawdzonym źródłom zdarza się mylić. Jeśli informacje Grubba są prawdziwe, Sony powinno wkrótce zapowiedzieć nowe State of Play. Pozostaje czekać na oficjalny komunikat spółki.

Find Your Next Game 2020 Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach