Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2020, 17:38

autor: Ender

PS Plus w marcu: Shadow of the Colossus i Sonic Forces

Poznaliśmy gry, które w marcu trafią do subskrybentów PlayStation Plus. W tym miesiącu abonenci otrzymają ponownie tylko dwa tytuły. Do graczy trafi remake Shadow of the Colossus oraz platformówka Sonic Forces.

Poznaliśmy tytuły dwóch gier, które w marcu trafią do subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. Niestety, w przeciwieństwie do ubiegłego miesiąca, Sony nie przygotowało niespodzianki pod postacią dodatkowej produkcji przeznaczonej dla posiadaczy okularów PlayStation VR.

Pierwszą marcową produkcją z Plusa jest remake legendarnej i unikalnej gry akcji Shadow of the Colossus, która pierwotnie zadebiutowała na PlayStation 2 w 2005 roku. Studio Bluepoint z dużą dbałością o detale przeniosło dzieło japońskiego Team Ico na PlayStation 4, poprawiając jego techniczne niedoróbki oraz wprowadzając zupełnie nową oprawę graficzną, zachowującą klimat oryginału. W trakcie zabawy wcielamy się zdeterminowanego wojownika, który by wskrzesić ukochaną, wybiera się w niebezpieczną podróż. Jej celem jest zabicie szesnastu kilkudziesięciometrowych antycznych bestii przemierzających pustkowia.

Drugi tytuł z marca to trójwymiarowa platformówka Sonic Forces, która ukazała się w 2017 roku i była projektem rocznicowym, wydanym z okazji dwudziestopięciolecia serii Sonic. Tytuł oferuje, po raz pierwszy w historii cyklu, możliwość stworzenia własnego bohatera i wzięcia udziału w przygodzie wraz z innymi przyjaciółmi niebieskiego jeża. Na graczy czekają klasyczne trójwymiarowe poziomy, w których pędzimy przed siebie z zawrotną szybkością, unikając pułapek i innych niespodzianek.

PS Plus w marcu: Shadow of the Colossus i Sonic Forces - ilustracja #1

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Marcowa oferta PlayStation Plus:

  1. Shadow of the Colossus (PS4)
  2. Sonic Forces (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 3 marca.

Gry, które w marcu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. BioShock: The Collection (PS4)
  2. The Sims 4 (PS4)
  3. Firewall: Zero Hour (PSVR)

Gry zostaną wycofane 3 marca.

Na koniec przypomnijmy, że w lutym ubiegłego roku po raz ostatni do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca 2019 roku subskrybenci otrzymują już tylko dwie gry na PlayStation 4.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach