Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 kwietnia 2020, 18:40

PS Plus na kwiecień: Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0

Poznaliśmy kwietniową ofertę PlayStation Plus. W tym miesiącu w ramach usługi zdobędziemy za darmo przygodową grę akcji Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz wyścigowe DiRT Rally 2.0.

PS Plus na kwiecień: Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0 - ilustracja #1
Czwarte Uncharted zawitało do oferty PlayStation Plus.

Potwierdził się niedawny przeciek dotyczący kwietniowej oferty usługi PlayStation Plus. W tym miesiącu możecie pobrać za darmo gry Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz DiRT Rally 2.0 na konsolę PlayStation 4. Obie produkcje będziecie mogli dodać do swojej kolekcji od 7 kwietnia do 4 maja. Natomiast jeszcze do 6 kwietnia abonenci PlayStation Plus mogą skorzystać z marcowej oferty na Shadow of the Colossus oraz Sonic Forces. Jak zawsze Sony udostępniło krótki filmik prezentujący nowe tytuły, a do sieci trafił także ów nieszczęsny materiał PlayStation Access, który zepsuł nam niespodziankę.

PS Plus na kwiecień: Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0 - ilustracja #2PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).