Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 maja 2013, 19:19

autor: Góral

Przyszłość to gry na next-geny, smartfony, czy… telewizory? KPT zaprasza na panel dyskusyjny w Krakowie

W piątek 24 maja w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli firm CD Projekt RED, Microsoft i Samsung, którzy porozmawiają o przyszłości produkowania gier wideo na poszczególne platformy sprzętowe.

W piątek 24 maja o godzinie 10.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego przy al. Jana Pawła II 39 w Krakowie rozpocznie się półtoragodzinny panel dyskusyjny New types of games. W rozmowach wezmą udział przedstawiciele kilku polskich firm z branży gier i nie tylko, którzy zastanowią się na jakie platformy sprzętowe warto będzie robić gry wideo w najbliższej przyszłości.

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. - Panel dyskusyjny New types of games odbędzie się w piątek w Krakowie - wiadomość - 2013-05-22
Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

W panelu dyskusyjnym wezmą udział następujące osoby: Przemysław Witaszczyk (Europejska Akademia Gier), Dariusz Żołna (Future Reality Games), Michał Nowakowski (CD Projekt RED), Rafał Czupryński, (Microsoft), Jakub Sadłowski i Tomasz Gdala (Samsung). Rozmowę poprowadzi dr hab. Paweł Węgrzyn.

W panelu weźmie udział Michał Nowakowski z firmy CD Projekt RED, zapewne poruszony zostanie temat Wiedźmina 3 zapowiedzianego na PC, PS4 oraz Xbox One. - wiadomość - 2013-05-24
W panelu weźmie udział Michał Nowakowski z firmy CD Projekt RED, zapewne poruszony zostanie temat Wiedźmina 3 zapowiedzianego na PC, PS4 oraz Xbox One.

Głównym tematem panelu ma być przyszłość produkowania gier na poszczególne urządzenia (konsole, komputery, urządzenia mobilne, smart TV), zapewne poznamy kilka opinii na temat ujawnionego wczoraj Xboksa One, zwłaszcza w kontekście trzeciego Wiedźmina, który zmierza na PC oraz konsole nowej generacji. Szczegółowy program konferencji Małopolska Technology Trends znajdziecie na jej oficjalnej stronie, udział w panelu jest bezpłatny, na sali są jeszcze wolne miejsca, wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy.